2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Nováček obral Náměšť-Vícenice

62. R. Durajka (p.) , 85. T. Tržil - 15. M. Máca , 66. V. Kotačka
0

2. kolo svedlo k vzájemnému souboji jednoho z největších favoritů na postup Náměšť-Vícenice a nováčka Přeborníka okresu Třebíč Třebelovice.

Hostující nováček po poločase vedl

Překvapipě do první šance se dostal hned ve 2. Minutě hostující Máca, který po chybě domácí obrany nastřelil tyč domácí svatyně. Poté se do hry postupně dostávali domácí hráči a během 15 minut si vytvořili minimálně 5 gólových šancí, ale domácí utočníci ztroskotali na skvěle chytajícím Nesibovi. A ukázalo se klasické nedáš, dostaneš. Dlouhý výkop prodloužil Kříž a Máca si v samostatném uniku s přehledem poradil – 0:1. Obraz hry se nezměnil ani po vstřelení branky. Domácí si nadále vytvářeli jednu šanci za druhou, ale do poločasu se jim branka vstřelit nepodařila.

Trržil zachránil remízu v posledních minutách

Ve druhé půli domácí začali tlačit ještě více ale gól ze hry ne a ne přijít. Vyrovnání se dočkali až po sporném penaltovém kopu, který domácí Durajka s přehledem proměnil. O 5 minut později ale domácí dostali další lekci z produktivity. Na rohový kop Máci si naběhl Kotačka a poslal hosty opět do vedení. V tu chvíli domácí otevřeli hru a třebelovice mohli po jednom z brejku odskočit soupeři na rozdíl dvou branek, ale Kříž svoji šanci neproměnil. Domácí Durajka mohl srovnat stav utkání z dalšího pokutového kopu, po kterém byl vyloučen hostující Krula. Durajka však svoji ránu nasměřoval do břevna. Když už se zdálo že si hostují Třebelovice překvapipě odvezou všechny tři body, dočkali se 4 minuty před koncem utkání domácí vyrovnaní, když domácí Tržil poslal míč pod vybíhající Nesibu. V poslední minutě  utkání ještě mohl hostující Máca strhnout vedení pro svůj tým, ale svoji šanci špatně vyhodnotil a tak se oba týmy rozešli s jedním bodem.

TJ Třebelovice
Michal Sláma - trenér: Domácí ukázali svoje kvality a vytvořili si několik 100% brankových šancí, které nedokázali naštěstí využít. My hráli na brejky, které nám vycházely a domácím jsme zle zatápěli. V závěru utkání oba týmy mohly strhnout vítězství na svojí stranu, svoje šance ovšem nevyužili a tak je dělba bodů spravedlivá