--

Branky padaly v prvním poločase

23. D. Frimmel - 18. V. Heinik (p.) , 27. L. Fall (vl.)
0

Hlučín odehrál o víkendu zápas v Líšni, a na těžkém terénu se spíše bojovalo, než kombinovalo.

Vedení se ujali hosté, když v 18. minutě ve vápně byl faulován Sasín a penaltu mazácky procedil do sítě Heiník – 0:1. Hlučín se z těsného vedení moc dlouho neradoval. Ve 23. minutě využili domácí chybu Hlučína a Frimmel po nahrávce Kršky vyrovnal – 1:1. Hlučín se ale po čtyřech minutách znovu ujal vedení, když po centru Sasína šel do hlavičkového souboje Szotkowski s domácím Fallem a míč skončil v domácí svatyni – 1:2. Líšeň se dostala do tlaku, který trval přibližně dvacet minut, ale Hlučín ho přežil a v závěru mohl ještě gólově odskočit, ale neproměnil tři vyložené šance. Hosté si tak z Líšně vezou tři vydřené body.