Simr vystřílel Velkému Meziříčí výhru

23. L. Hapal - 43. P. Simr , 50. P. Simr
0

Hosté se tak udrželi v závěsu za vedoucím Uničovem.

V úvodu utkání byla lepším týmem družina z Mohelnice. Jejich převaha trvala přibližně do dvacáté minuty. Přesto se k největší šanci dostalo Meziříčí, které Mezlíkem orazítkovalo tyč.  Vedení se ve 22. minutě ujala Mohelnice, když volný přímý kop usměrnil hlavou do sítě Hapal – 1:0. Meziříčí srovnalo skóre dvě minuty před přestávkou, když akci dvojice Šuta, Šimáček, zakončoval do sítě Simr – 1:1. Ve druhé částí Velmez hru zjednodušil a své ovoce to přineslo po čtyřech minutách druhé půle, když centr Demetera zametl do brány opět Simr a převážil zápas na stranu hostí – 1:2. Do konce zápasu byl lepší Velmez, ale skóre se už nepohnulo a hosté si z Mohelnice odvážejí tři body.

Autor: Tomáš Holata