--

Vyškov zaváhal, nestačil na Petřkovice

0

Nejlepší obrana soutěže byla tentokrát dvakrát pokořena.

Petřkovice zcela zaslouženě porazily ve svém domácím stánku Výškov. Do vedení šla domácí Lokomotiva už po sedmi minutách hry, když standardní situaci Levčíka poslal hlavou do sítě Puškáč – 1:0. Domácí se zklidnili a dopředu se musel drát Výškov, který se však pevnou defenzivou domácích nedokázal prokousat. Domácí přidali pojistku deset minut před závěrečným hvizdem hlavního rozhodčího, když Puškas sice nasadil kličku hostujícímu brankáři, ale dostal se z výhodného střeleckého úhlu. Našel však lépe postaveného Baránka, který již věděl kam balon poslat – 2:0. Hosté pak vrhli všechny své síly do útoku. Korekci skóre však zabránilo břevno domácí svatyně. Petřkovice si pak už v pohodě dokráčely za plným bodovým ziskem

Autor: Tomáš Holata