Duel tabulkových sousedů skončil nerozhodně

63. J. Zlámal (vl.) - 87. V. Ondřejka
0

Hulín zachránila Ondřejkova branka z 87. minuty.

V první polovině byla aktivnější domácí družina. Už po sedmi minutách pálil těsně vedle domácí Bogner. Další šance zahodil Komínek a Ošmera. Hulín hrál pečlivě odzadu a hrozil převážně centrovanými míč do pokutového území. Do druhého dějství vstoupil Hulín o poznání živěji. Do vedení přesto šla Třebíč, která v 63. minutě zužitkovala rychlý kontr Bognera, jehož centr si nešťastně srazil do vlastní sítě hulínský Zlámal – 1:0. Hulín pokračoval ale nadále ve své aktivitě, ale ani Šrom, a ani Minář na domácího brankáře Soukupa nevyzráli. Hulín se zaslouženého vyrovnání dočkal tři minuty před koncem, když po standardní situaci se obtočil Ondřejka kolem obránce a šajtlí nekompromisně skóroval – 1:1. Hulín mohl ještě rozhodnout v závěru, ale střelu Číhala, vytáhl nad branku Soukup.

AUTOR: Tomáš Holata