--

Uničov nezaváhal a přezimuje na prvním místě!

0

Líšeň se držela, jenomže ji zlomily dva bleskové domácí údery z druhé půle.

Uničov výhrou nad Líšní přezimuje v čele tabulky MSFL. Od počátku měla domácí družina mírnou převahu, která se jí podařila vyjádřit po dvaceti pěti minutách hry, kdy centr do vápna zpracoval Vasiljev, který nadvakrát propálil brankáře Rychetského – 1:0. Do konce poločasu se hra přelévala ze strany na stranuí. Zlomový okamžik střetnutí přišel v rozmezí jedné minuty. Nejdříve v 58. minutě Vejvoda uklidil rohový kop s přispěním tyče do brány – 2:0. O minutu později si na centr z levé strany nejvýše naskočil Jeřábek a hlavou nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:0. Gólovou tečku za zápasem udělal devět minut před koncem Juřátek z pokutového kopu, který byl nařízen za faul na Krče – 4:0. V závěru si Uničov ještě vypracoval příležitosti, které však už gólově nepřetavil.

Autor: Tomáš Holata

SK Uničov
T. Uvízl [-] - R. Vejvoda [-] , R. Juřátek [-] , L. Koutek [-] , J. Swiech [-] - T. Nuc [-] (64. T. Binar [-] ) , D. Dostál [-] , P. Jeřábek [-] (64. R. Vasiljev [-] ) , T. Vasiljev [-] - T. Komenda [-] (71. P. Rajnoha [-] ) , A. Krč [-]

SK Líšeň
M. Rychetský [-] - D. Frimmel [-] , L. Daněk [-] , L. Fall [-] , L. Hanuš [-] , M. Matoušek [-] , T. Zezula [-] , J. Stehlík [-] , F. Voda [-] (66. A. Ovsepjan [-] ) , O. Kubík [-] , M. Bednář [-]

ŽK: 62. D. Dostál - 62. M. Matoušek , 75. L. Hanuš .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil - DOHNÁLEK Jan, GASNÁREK Michal.