--

Neuvěřitelná desetiminutovka

54. P. Simr , 57. P. Simr , 60. P. Mezlík , 63. P. Dolejš
0

Poločasový výsledek 0:0. Ale všechno se změnilo mezi 54. a 63. minutou. V těchto minutách dali domácí čtyři branky. A zvítězili jednoznačně 4:0.

Opatrný první poločas

Oba týmy první poločas hrály hodně opatrně. Větší šance se diváci nedočkali. Nepadla ani žádná branka.

Všechno podstatné se odehrálo v deseti minutách druhého poločasu

V 54.minutě zakončil akci Pavel Simr a domácí šli do vedení 1:0. Tím začalo deset minut hrůzy pro Vyškov. O tři minuty stejný hráč uklidil míč za záda Klimeše a bylo to 2:0. v 60. minutě Mezlík přízemní střelou k tyči nedal brankáři šanci. Všechno dokonal Dolejš v 63. minutě. Když zvýšil na konečných 4:0. Utkání se pak již dohrávalo v klidném duchu.