--

HFK Olomouc se zachránila

33. F. Žák , 38. O. Pyclík , 44. F. Žák , 89. J. Marek
0

Domácí museli bezpodmínečně zvítězit, aby se udrželi v MSFL. Vykročili za tím jasně. V prvním poločase nastříleli Slovácku B hned tři branky a ve druhém přidali jednu pojistku. K jistě padajícímu Blansku se tak přidal ještě Zlín B a Třebíč.

Start za záchranou

Skóre otevřel ve 33.minutě Žák. O pět minut později na úvodní branku navázal navýšením vedení Pyclík. Minutu před koncem prvního poločasu dal uklidňující gól do šatny svým druhým zásahem v utkání Filip Žák. Hosté se nedostali v prvním poločase ani k jedné střele.

Pojistka

Ve druhém poločase Holice kontrolovala zápas a mířila za vítězstvím zaručující záchranu. Tu potvrdili olomoučtí fotbalisté ještě brankou minutu před koncem utkání a celé sezóny. Branku na 4:0 dal střídající Marek.