13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Chlístov doma pouze remizoval

0

Nečekanou bodovou ztrátu zaznamenali fotbalisté Chlístova proti omlazené rezervě Okříšek a remizovali pouze 2:2.

Oba týmy se prosadily dvakrát

Utkání začali lépe hosté z Okříšek, kteří byli od první minuty aktivnějším mužstvem. Jak už to však ve fotbale bývá, v probíhající deváté minutě  se domácí dostali do první šance, kdy na centrovaný míč do vápna si naběhl Lukáš Smolík. Míč si zpracoval tělem a kolem golmana technicky umístěnou střelou poslal domácí barvy do vedení 1:0.  O čtyři minuty později zahrával přímý volný kop ze střední vzdálenosti Miroslav Svoboda a jeho střela po drobné chybě Syrového v brance hostí také skončila v síti a domácí vedli 2:0. Kdo si myslel, že zápas již domácí začnou kontrolovat a lehce si dokráčí pro domácí vítězství, byl v té době na velkém omylu. Místo toho, aby hru uklidnili a začali hrát na jistotu, tak  začali  produkovat nespočetně velké množství základních chyb a umožnili soupeři dostávat se do šancí. Tohoto hosté náležitě využili a dvěma góly Romana Dokulila v šestadvacáté  a dvaatřicáté minutě srovnali skóre zápasu. Obě branky přišly po fatálních chybách v domácím pokutovém území, kdy po centrovaných míčích nikým nebráněný Dokulil "uklízel" míč do domácí sítě s velkou lehkostí. V poslední desetiminutovce diváci viděli ještě několik šancí na obou stranách, ale vzhledem k tomu, že žádné z mužstev již branku nevstřelilo, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Ve druhé půli již branka nepadla

Ve druhém poločase již zápas mnoho fotbalového nenabídl. Diváci viděli podprůměrné výkony ze strany obou mužstev s mnohou nepřesností a chyb. Do šancí  se dostávali domácí pouze ojediněle. Stejně tak na tom byl i soupeř. Pokud již se některý hráč v brankové příležitosti ocitl, tak vždy volil tu složitější situaci, nebo zakončoval velice nepřesně. Diváci se již ve druhém poločase branky nedočkali a body se v tomto utkání tedy dělily.

SK Slavia Chlístov
Špaček Milan, trenér: Za předvedený výkon a vzhledem k průběhu utkání je z naší strany zisk bodu v tomto utkání určitě cennou záležitostí a musíme být za tento rádi. Vyhrát jsme si s určitostí nezasloužili. V tomto utkání není ani možné vyzdvihnout z našeho mužstva některého hráče, protože nikdo nevynikal a všichni podali průměrné či podprůměrné výkony.

SK Huhtamaki Okříšky B
Dokulil Jan, trenér: V tomto zápase jsme neměli co ztratit a podařilo se nám soupeře přeekvapit bojovností, která nám v minulých zápasech chyběla. I když jsme v 15. minutě prohrávali 2:0, podařilo se nám do půlky vyrovnat. V tomto zápase nastoupilo pod vedením kapitána Netoličky deset hráčů dorostu, z toho šest v základu. Jsem strašně rád, že to zvládli a doufám, že začnem v tabulce stoupat. Zápas ovlivnil silný vítr, v kterém se moc pohledný fotbal nedal hrát. Tentokrát musím pochválit i rozhodčí, na které většinou nadávám. U domácích nejvíc zlobil L. Rygl

J. Belvončík [-] - L. Hrbáček [-] , J. Pokorný [-] - Z. Šaman [-] (46. T. Kuchařík [-] ) , Z. Nováček [-] , M. Rygl [-] , L. Smolík [-] (46. M. Kuchařík [-] ) , M. Patočka [-] (75. D. Brestovský [-] ) , J. Uhlíř [-] - L. Rygl [-] , M. Svoboda [-] -

O. Syrový [-] - J. Dokulil [-] , M. Dočekal [-] , J. Novotný [-] , P. Lorenc [-] (60. K. Vostal [-] ) , P. Molák [-] (48. K. Muzikář [-] ) , V. Bulant [-] (72. L. Mašek [-] ) , P. Netolička [-] , M. Večeřa [-] (55. L. Mareček [-] ) , R. Dokulil [-] , T. Binka [-]

Hráči zápasu: L. Rygl - R. Dokulil .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: MAAR Michal - VÍDENSKÝ Bohumil, JÁN Jiří.