10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Suché Lazce rozbily Otice v první částii

14. R. Švec , 16. O. Vlha , 35. R. Švec , 44. R. Švec
1

Všechny góly padly v prvním dějství. Zářil hlavně autor hattricku Švec.

Nováček soutěže ze Suchých Lazců nakročil na tříbodovou cestu ve 14. minutě, když Švec těžil z přesného centru Baldy – 1:0. O několik vteřin později hosté opět smutnili, neboť Vlha zužitkoval ideální pas Švece – 2:0. Otice pak dokonce čelily pokutovému kopu, ale Balda z penaltového puntíku pouze rozkymácel břevno. Suché Lazce však toto selhání nezabrzdilo. Poločas snů pokračoval ve 35. minutě, protože se Švec nejlépe zorientoval v nepřehledné skrumáži – 3:0. Domácí opora nakonec zkompletovala hattrick, když Švec skóroval po nádherném ťukesu uvnitř šestnáctky – 4:0. Ve druhém dějství už góly nepadaly, přesto se Otice vracely zpět s ostudným výsledkem.