Na Prachaticku po skončení soutěží probíhá série turnajů mládeže

0

Pořádá jej Grassroots FAČR pro Prachatice Milan Pánek, společně FAČR Prachatice. Poslední před Vánocemi byl v prachatické sportovní hale pro starší přípravky.

Milan Pánek, který je od letošní sezóny na okrese Prachatice ve funkci grasrsroots FAČR pro halovou sezónu připravil turnaje mládeže od přípravek pro žáky. Posledním v řadě letošním kalendářním roce byly turnaje v Prachatické sportovní hale. Turnaj starších přípravek, kterého se zúčastnily týmy Tatranu Volary, Sk Čkyně, TJ Husinec, FC Vlachovo Březí a Tatran Prachatice A byl další z řady, které tuto zimní sezónu běží. Milan Pánek společně s rozhodčími Miroslavem Harvalíkem a Markem Pluhařem si turnaj pochvalovali. Hrálo se systémem 1x 20 minut každý s každým a s toho vzešlo pořadí. Poslední turnaj v roce 2023 vyhrál tým FC Vlachova Březí a kluci společně s trenéry měli velkou radost.

Tyto turnaje budou pokračovat již v roce 2024, kdy kromě těchto turnajů proběhne na konci února turnaj O pohár předsedy FAČR Prachatice.

Poděkování patří Grassroots Prachatice, předsedovi OFS Prachatice, rozhodčím, hráčům za předvedenou hru, trenérům za výborné a korektní vedení dětí v zápasech a hlavně rodičům, že své ratolesti ve fotbalové hře podporují a na jednotlivé turnaje je vozí. Tak po prvním lednu opět na palubovkách a s míčem kopaným ahoj.

Přeji všem malým fotbalistům nádherné Vánoce, pod stromečkem mnoho dárků a radost z nich. Vám čtenářům děkuji za přízeň a za to, že nás čtete. Přeji hodně zdraví, štěstí a pohodu v roce 2024 hodně úspěchů nejen na fotbalovém poli.

Autor: Ladislav Beran