Jan Žalda
2023-2024
Číslo hráče | 1 |
Pozice | Neuvedeno |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2023-2024 | FK Junior Děčín |
2022-2023 | FK Česká Kamenice |
2022-2023 | SK Dobkovice |
2018-2019 | FK Junior Děčín |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Čes. Kamenice B - Jun. Děčín 5:2 (3:2) 18.05. 13:30 -
Jun. Děčín - Jiříkov 13:0 (6:0) 12.05. 10:30 -
Chřibská - Jun. Děčín 1:5 (0:1) 04.05. 13:00 -
Jun. Děčín - Bynovec 7:0 (5:0) 28.04. 10:30 -
Huntířov - Jun. Děčín 0:4 (0:1) 21.04. 15:00 -
Jun. Děčín - Malšovice B 13:2 (4:0) 14.04. 10:30 -
Jun. Děčín - St.Křečany 9:1 (3:1) 07.04. 15:30 -
Jun. Děčín - D. Podluží 8:1 (5:1) 05.11. 10:30 -
Rybniště - Jun. Děčín 6:0 (3:0) 28.10. 10:00 -
Jun. Děčín - Markvartice 6:0 (1:0) 22.10. 10:30 -
Františkov - Jun. Děčín 1:4 (0:0) 15.10. 15:00 -
Jun. Děčín - Čes. Kamenice B 3:0 (3:0) 08.10. 10:30 -
Jiříkov - Jun. Děčín 3:4p. (1:2) 01.10. 14:00 -
Jun. Děčín - Chřibská 8:2 (3:2) 24.09. 10:30 -
Bynovec - Jun. Děčín 1:3 (0:1) 17.09. 16:30 -
Jun. Děčín - Huntířov 8:0 (4:0) 10.09. 10:30 -
St.Křečany - Jun. Děčín 1:3 (1:1) 27.08. 15:00 -
Dobkovice - Roudnice B 2:6 (1:2) 17.06. 14:00 -
Střekov - Dobkovice 6:2 (3:0) 11.06. 17:00 -
Dobkovice - Velké Březno 0:3 (0:3) 04.06. 17:00 -
Dobkovice - Liběšice 2:1 (1:0) 31.05. 18:00 -
Svádov - Dobkovice 11:5 (8:2) 27.05. 10:30 -
Dobkovice - Bohušovice 5:4 (1:2) 21.05. 17:00 -
Hostovice - Dobkovice 5:1 (3:0) 13.05. 13:30 -
Dobkovice - Malšovice 1:2 (0:2) 07.05. 17:00 -
Dobkovice - Chlumec 5:2 (1:2) 23.04. 16:30 -
Chuderov - Dobkovice 4:3 (2:1) 15.04. 10:45 -
Křešice - Dobkovice 4:2 (2:0) 08.04. 12:00 -
Čes. Kamenice - Dobkovice 5:3 (0:3) 25.03. 11:30 -
Dobkovice - Čes. Kopisty 5:3 (3:2) 19.03. 15:00 -
Heřmanov - Dobkovice 4:2 (4:1) 12.03. 13:00 -
Roudnice B - Dobkovice 10:5 (6:0) 26.11. 14:45 -
Dobkovice - Střekov 2:3p. (2:1) 20.11. 13:30 -
Velké Březno - Dobkovice 5:3 (2:2) 12.11. 10:00 -
Dobkovice - Svádov 5:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
Bohušovice - Dobkovice 9:0 (4:0) 29.10. 11:00 -
Dobkovice - Hostovice 3:1 (0:0) 23.10. 15:30 -
Malšovice - Dobkovice 4:1 (3:1) 15.10. 11:00 -
Dobkovice - Dušníky 1:8 (0:5) 09.10. 16:00 -
Chlumec - Dobkovice 3:5 (0:4) 01.10. 12:30 -
Dobkovice - Heřmanov 2:5 (1:3) 28.09. 16:30 -
Dobkovice - Chuderov 4:5p. (2:1) 25.09. 16:30 -
Dobkovice - Křešice 3:2p. (1:2) 18.09. 16:30 -
Liběšice - Dobkovice 4:3p. (0:1) 11.09. 17:00 -
Čes. Kamenice - Liběšice 5:1 (3:0) 27.08. 13:30 -
Jun. Děčín - Chabařovice 3:1 (1:0) 12.06. 17:00 -
Jun. Děčín - Union Děčín 12:1 (6:1) 15.05. 16:00 -
Čes. Kamenice - Jun. Děčín 2:3 (2:2) 06.05. 17:30 -
Jun. Děčín - Pokratice 2:3p. (0:1) 03.04. 16:30 -
Bohušovice - Jun. Děčín 2:6 (0:5) 26.03. 11:30