Miroslav Telvák
2023-2024
Datum narození | (40 let) |
Pozice | Útočník |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2023-2024 | TJ Sokol Medvědice |
2023-2024 | Žitenice |
2022-2023 | Podsedice |
2021-2022 | Třebenice |
2020-2021 | TJ Sokol Řepy |
2018-2019 | TJ Sokol Kněževes |
2017-2018 | Březí |
2017-2018 | Kamenice |
2016-2017 | Všestary |
2015-2016 | TJ Sokol Řepy |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Velké Žernoseky - Medvědice 6:0 (4:0) 09.06. 17:00 -
Zahořany - Medvědice 0:5 (0:1) 02.06. 17:00 -
Medvědice - Terezín 1:8 (0:5) 26.05. 17:00 -
Medvědice - Libochovany 1:2p. (0:0) 12.05. 17:00 -
Medvědice - Žitenice 0:6 (0:1) 28.04. 17:00 -
Podsedice - Medvědice 1:4 (1:1) 21.04. 17:00 -
Medvědice - Úpohlavy 3:2 (2:1) 14.04. 16:30 -
Radovesice - Medvědice 4:1 (1:0) 07.04. 16:30 -
Třeboutice - Medvědice 0:1 (0:1) 11.11. 11:00 -
Medvědice - Velké Žernoseky 2:6 (0:0) 05.11. 14:00 -
Medvědice - Zahořany 1:2p. (0:1) 29.10. 14:30 -
Medvědice - Lovečkovice 3:4 (2:3) 01.10. 16:00 -
Žitenice - Medvědice 12:3 (5:1) 24.09. 16:30 -
Medvědice - Podsedice 3:2p. (1:0) 17.09. 16:30 -
Úpohlavy - Medvědice 1:5 (0:3) 10.09. 17:00 -
Libochovany - Žitenice 4:0 (2:0) 02.09. 14:00 -
Podsedice - Pokratice B 0:11 (0:4) 18.06. 17:00 -
Velké Žernoseky - Podsedice 4:2 (1:1) 28.05. 17:00 -
Podsedice - Libínky 3:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Terezín - Podsedice 0:3 (0:1) 13.05. 14:00 -
Podsedice - Libochovany 4:1 (1:0) 30.04. 17:00 -
Lovečkovice - Podsedice 0:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
Podsedice - Ploskovice 0:3 (0:1) 16.04. 16:30 -
Třeboutice - Podsedice 3:4p. (3:3) 08.04. 13:30 -
Podsedice - Třeboutice 3:0 (1:0) 05.11. 11:00 -
Pokratice B - Podsedice 7:0 (3:0) 30.10. 14:30 -
Podsedice - Zahořany 7:1 (4:0) 22.10. 12:30 -
Podsedice - Velké Žernoseky 3:2 (1:2) 08.10. 13:00 -
Libínky - Podsedice 5:4 (3:3) 02.10. 16:00 -
Podsedice - Terezín 3:2 (2:1) 24.09. 13:30 -
Libochovany - Podsedice 2:1 (2:0) 10.09. 14:00 -
Podsedice - Lovečkovice 4:0 (2:0) 03.09. 14:00 -
Ploskovice - Podsedice 3:2 (2:1) 28.08. 17:00 -
Třebenice - Budyně B 6:0 (4:0) 19.06. 17:00 -
Libochovany - Třebenice 2:3 (1:0) 11.06. 14:00 -
Třebenice - Zahořany 6:1 (2:0) 05.06. 17:00 -
Třeboutice - Třebenice 0:12 (0:5) 28.05. 14:00 -
Třebenice - Podbradec 11:0 (6:0) 22.05. 17:00 -
Třebenice - Libínky 11:0 (3:0) 08.05. 17:00 -
Křešice B - Třebenice 0:4 (0:2) 01.05. 17:00 -
Třebenice - Medvědice 3:1 (1:0) 24.04. 17:00 -
Lovečkovice - Třebenice 0:5 (0:2) 17.04. 17:00 -
Braník B - Řepy 2:0 (2:0) 25.09. 12:30 -
Řepy B - Dukla C 2:12 (1:6) 18.09. 13:00 -
Řepy - Zličín B 0:2 (0:0) 18.09. 10:15 -
Radotín B - Řepy 5:1 (3:0) 12.09. 17:00 -
Řepy B - Stodůlky C 4:2 (1:0) 04.09. 13:00 -
Řepy - Meteor B 0:2 (0:1) 04.09. 10:15 -
Řepy - Tempo B 1:10 (0:5) 18.08. 17:30 -
Řepy B - Mládež B zrušen
Posledních 50 událostí u hráče
Zápas | Minuta | Událost |
---|---|---|
64.minuta | Gól | |
42.minuta | Gól | |
78.minuta | Gól | |
93.minuta | Gól | |
90.minuta | Gól | |
86.minuta | Gól | |
75.minuta | Gól | |
87.minuta | Žlutá karta | |
35.minuta | Gól | |
90.minuta | Gól | |
17.minuta | Gól | |
80.minuta | Žlutá karta | |
80.minuta | Gól | |
76.minuta | Gól | |
60.minuta | Gól | |
38.minuta | Gól | |
70.minuta | Žlutá karta | |
2.minuta | Gól | |
16.minuta | Gól | |
90.minuta | Gól | |
43.minuta | Gól | |
22.minuta | Gól | |
1.minuta | Gól | |
25.minuta | Gól | |
20.minuta | Gól | |
82.minuta | Gól | |
61.minuta | Střídání | |
46.minuta | Střídání | |
88.minuta | Gól | |
62.minuta | Gól | |
29.minuta | Gól | |
49.minuta | Střídání | |
71.minuta | Gól | |
57.minuta | Gól | |
46.minuta | Střídání | |
56.minuta | Střídání | |
33.minuta | Gól | |
26.minuta | Gól | |
65.minuta | Střídání | |
82.minuta | Gól | |
77.minuta | Gól | |
53.minuta | Gól | |
90.minuta | Střídání | |
78.minuta | Střídání | |
74.minuta | Gól | |
80.minuta | Gól | |
35.minuta | Gól | |
66.minuta | Gól | |
63.minuta | Střídání | |
67.minuta | Střídání |