Pastyřík Vladimír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Holoubkov - Skomelno 3:0 (1:0) 12.05. 14:30 -
Plzeň-Litice - Hradiště 4:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
St. Plzenec - Union Plzeň 7:3 (5:0) 18.03. 18:15 -
Admira - Vyšehrad zrušen -
Písek - Povltavská FA 3:0 (1:0) 01.10. 18:00 -
Zbuzany - Boleslav B 1:1 (1:1) 18.09. 10:15 -
Velvary - Teplice B 1:2 (0:1) 28.08. 17:00 -
Brozany - Přepeře 4:2 (1:1) 08.08. 17:00 -
Pardubice B - Chlumec 0:1 (0:0) 10.10. 10:15 -
Jablonec B - Boleslav B 2:1 (0:1) 03.10. 10:15 -
Brozany - Dukla B 0:1p. (0:0) 06.09. 17:00 -
Rapid B - VS Plzeň 9:1 (5:0) 23.08. 17:00 -
Sokolov - Motorlet 0:2 (0:1) 22.08. 10:15 -
Písek - Slavia B 1:0 (1:0) 01.11. 18:00 -
Liberec B - Pardubice B 1:2 (1:0) 20.10. 10:15 -
Sparta B - Táborsko 0:1 (0:1) 29.09. 10:15 -
Admira - Králův Dvůr 1:0 (0:0) 15.09. 10:15 -
VS Plzeň - Druztová 2:3p. (2:0) 12.09. 18:00 -
K. Vary - Táborsko 0:3 (0:2) 25.08. 10:30 -
Hradiště - Černice B 3:4 (2:2) 23.08. 18:00 -
Hostouň - Motorlet 0:2 (0:0) 11.08. 17:00 -
Benešov - Převýšov 2:3 (2:1) 15.06. 10:15 -
Vltavín - Dobrovice 1:0 (0:0) 18.05. 10:15 -
Brozany - Písek 1:2p. (1:0) 28.04. 17:00 -
Vltavín - Zápy 1:0p. (0:0) 30.03. 10:15 -
Převýšov - Dobrovice 2:1 (1:0) 09.03. 10:15 -
Králův Dvůr - Převýšov 0:1 (0:0) 10.11. 10:30 -
Dobrovice - Vltavín 0:2 (0:1) 20.10. 15:30 -
Písek - Brozany 2:3p. (1:1) 28.09. 10:15 -
Živanice - K. Vary 3:1 (1:0) 15.09. 16:30 -
Litoměřicko - Králův Dvůr 0:1 (0:0) 01.09. 10:30 -
Povltavská FA - Velvary 2:1p. (1:0) 19.08. 17:00 -
Zápy - Převýšov 0:1 (0:0) 30.05. 17:00 -
D. Králové - Živanice 0:1 (0:0) 20.05. 17:00 -
Nymburk - Zápy 2:3 (2:0) 09.05. 17:00 -
Ostrá - Hostouň 1:2 (1:1) 21.04. 17:00 -
Králův Dvůr - Litoměřicko 1:3 (0:1) 10.04. 16:30 -
Písek - Dobrovice 1:0p. (0:0) 07.04. 10:15 -
Čížová - Králův Dvůr 0:2 (0:1) 17.11. 13:30 -
Zápy - Brozany 4:2 (1:0) 29.10. 14:30 -
Nymburk - Králův Dvůr 0:1 (0:0) 27.09. 16:30 -
Benešov - Litoměřicko 0:1p. (0:0) 09.09. 10:30 -
Čížová - Vyšehrad 0:1p. (0:0) 19.08. 13:30 -
Kladno - Chomutov 3:4 (2:2) 17.06. 10:15 -
Táborsko B - Vyšehrad 2:5 (1:3) 31.05. 17:00 -
Litoměřicko - Hořovice 2:1p. (0:0) 06.05. 10:15 -
Benátky - Dobrovice 2:0 (0:0) 23.04. 15:00 -
Č. Krumlov - Aritma 3:0 (2:0) 01.04. 10:15 -
Králův Dvůr - Benešov 3:0 (3:0) 11.03. 10:30 -
Olympia HK - Vltavín 2:0 (2:0) 19.11. 10:15