Řeháček Lubomír ml.
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hostouň - Bohemians B 1:2 (0:1) 10.05. 18:00 -
Ústí n/O - Letohrad 0:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
Teplice B - Ústí 2:3 (2:1) 21.04. 11:00 -
Mar. Lázně - Domažlice B 1:2 (1:0) 13.04. 10:15 -
Povltavská FA - Admira 2:0 (2:0) 07.04. 16:30 -
Motorlet - Dynamo B 1:1 (0:0) 23.03. 10:15 -
Chlumec - Velvary 0:0 (0:0) 10.03. 10:15 -
Brozany - Kolín 4:2 (1:2) 11.11. 14:00 -
Pěnčín - Hrádek 3:3 (0:1) 04.11. 14:30 -
Domažlice - Slavia B 3:2 (2:2) 28.10. 14:30 -
Č. Brod - Neratovice 1:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Vltavín - Plzeň B 1:1 (1:0) 07.10. 10:15 -
Lomnice - Sedmihorky 0:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
St.Šachov - V. Bukovina 4:1 (2:1) 17.09. 15:00 -
Zahrádky - Sosnová 7:3 (2:2) 16.09. 16:30 -
Hostouň - Robstav 1:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Pardubice B - Hradec B 1:1 (0:1) 27.08. 10:15 -
Teplice B - Brozany 2:3 (0:0) 13.08. 11:00 -
Souš - Pardubice B 1:1 (1:1) 05.08. 10:30 -
Admira - Domažlice 1:1 (1:1) 07.06. 18:00 -
Živanice - Žižkov 0:3 (0:1) 27.05. 17:00 -
Kolín - Benešov 0:3 (0:2) 13.05. 10:30 -
Višňová - Frýdlant 4:0 (2:0) 08.05. 17:00 -
Hradec B - Přepeře 0:0 (0:0) 23.04. 10:15 -
Brozany - Boleslav B 1:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Teplice B - Žižkov 2:3 (2:2) 26.03. 11:00 -
Zbuzany - Písek 0:1 (0:1) 11.03. 13:00 -
Sokolov - Domažlice 0:1 (0:1) 05.11. 10:15 -
Dukla B - Hostouň 0:2 (0:0) 23.10. 10:15 -
Žižkov - Ústí 5:0 (2:0) 16.10. 10:15 -
Hradec B - Benešov 1:0 (1:0) 09.10. 10:15 -
Zápy - Teplice B 0:0 (0:0) 25.09. 16:30 -
Přepeře - Kolín 3:1 (1:1) 17.09. 10:30 -
Brozany - Velvary 0:1 (0:0) 04.09. 17:00 -
Frýdlant - Višňová 1:1 (0:0) 03.09. 10:30 -
Povltavská FA - Dukla B 0:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
Skalice B - Kamenice zrušen -
Neratovice - Kladno 0:2 (0:0) 13.08. 10:15 -
Zápy - Boleslav B 2:0 (1:0) 05.06. 17:00 -
Teplice B - Zbuzany 1:0 (1:0) 15.05. 11:00 -
Motorlet - Písek 3:1 (1:1) 30.04. 10:15 -
Slavia B - Domažlice 1:1 (1:0) 27.03. 10:15 -
Brozany - Pardubice B 4:0 (1:0) 13.03. 14:30 -
Zbuzany - Brozany 3:3 (1:1) 16.10. 10:15 -
Vltavín - K. Vary 2:1 (0:1) 02.10. 10:15 -
Admira - Sokolov 2:0 (1:0) 19.09. 10:15 -
Motorlet - Králův Dvůr 2:2 (1:1) 28.08. 10:15 -
Živanice - Zápy 4:1 (1:1) 07.08. 17:00 -
Ústí n/O - Živanice 0:1 (0:0) 03.10. 15:00 -
Vltavín - Plzeň B 0:2 (0:0) 19.09. 10:15