Švec Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Noviny - H.Police 4:1 (2:0) 19.05. 16:00 -
St. Splavy - LOKO Č. Lípa 2:3 (1:2) 04.05. 17:00 -
Aritma - Domažlice B 1:1 (0:1) 30.03. 10:15 -
Tuhaň - Okna 6:3 (3:2) 08.10. 14:00 -
Aritma - Příbram B 0:0 (0:0) 23.09. 10:15 -
VTJ Rapid - Frýdlant 2:7 (0:3) 16.09. 16:30 -
Cvikov - Doksy B 2:3 (2:1) 09.09. 17:00 -
Stráž p. R. - Chrastava 1:2 (0:1) 26.08. 17:00 -
Kunratice - Cvikov B 3:2 (1:2) 20.08. 17:00 -
Svor - H.Police 9:0 (5:0) 13.08. 17:00 -
Pěnčín - V. Hamry B 2:0 (1:0) 03.06. 14:15 -
Ž. Brod - Nový Bor 1:1 (0:0) 20.05. 17:00 -
V. Hamry B - Hrádek 1:1 (0:1) 14.05. 17:00 -
Železnice - Miletín 3:0 (1:0) 07.05. 17:00 -
Sedmihorky - Stráž p. R. 5:3 (2:2) 29.04. 17:00 -
Košťálov - Semily 4:2 (1:0) 22.04. 17:00 -
Rovensko - Stráž p. R. 3:5 (1:2) 15.04. 17:00 -
JOKERS - Nová Ves 4:3 (2:0) 09.04. 15:00 -
Kunčice - Č. Skalice 3:2 (1:1) 08.04. 16:30 -
Smržovka - Desná 6:0 (5:0) 01.04. 16:00 -
Pěnčín - Rovensko 3:0 (1:0) 25.03. 14:15 -
Žibřidice - Košťálov 3:0 (0:0) 05.11. 11:00 -
Vysoká - Třebeš 3:2p. (1:1) 29.10. 14:30 -
Studenec - V. Hamry B 1:10 (1:4) 23.10. 15:30 -
Frýdlant - Pěnčín 1:0 (0:0) 15.10. 10:30 -
Nový Bor - Stráž p. R. 0:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Hrádek - Višňová 3:1 (2:1) 24.09. 16:30 -
B. Kostel - Kr. Studánka 0:3 (0:0) 17.09. 16:30 -
Frýdlant - Hrádek 2:6 (1:2) 17.09. 10:30 -
Jičín - Týniště 0:2 (0:1) 10.09. 13:30 -
Pěnčín - Studenec 7:0 (3:0) 03.09. 14:15 -
Studenec - Frýdlant 2:5 (1:3) 28.08. 17:00 -
Rychnov - Košťálov 1:5 (0:3) 27.08. 17:00 -
Plavy - Smržovka 4:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Hrádek B - Jestřebí 3:2 (0:0) 07.08. 15:00 -
Svor - Jestřebí 1:7 (0:4) 14.05. 17:00 -
Kr. Studánka - Doubí 2:5 (1:2) 14.05. 10:30 -
Ruprechtice - Pěnčín 0:2 (0:0) 08.05. 10:30 -
Bukovany - Sosnová 5:1 (4:0) 04.05. 17:00 -
Pěnčín - Doubí 2:1 (1:0) 16.04. 14:30 -
Kamenice - Dubnice 7:1 (3:1) 10.04. 15:00 -
Brniště - Mimoň B 7:3 (1:2) 02.04. 16:00 -
Bukovany - Č. Lípa B 3:5 (3:3) 27.03. 15:00 -
Žibřidice - Vesec 3:7 (1:4) 03.10. 15:00 -
Třebechovice - Týniště 0:3 (0:2) 19.09. 16:00 -
Bělá - Pěnčín 1:6 (1:2) 05.09. 17:00 -
Pěnčín - Hejnice 5:1 (3:0) 12.10. 15:30 -
Dubá - Kamenice 0:3 (0:2) 21.09. 16:30 -
Bozkov - Smržovka 0:4 (0:2) 14.09. 16:30 -
Ruprechtice - Pěnčín 2:4 (2:2) 07.09. 10:30