Havel Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Meteor - Březová 1:2 (0:1) 09.06. 10:15 -
Mimoň - Mšeno 6:0 (3:0) 08.06. 17:00 -
Rynoltice - Doubí B 8:0 (2:0) 08.06. 14:00 -
Nový Bor - Višňová 4:1 (2:0) 25.05. 17:00 -
Trutnov - Slavia HK 0:0 (0:0) 05.05. 17:00 -
Chrastava - Frýdlant 4:0 (1:0) 06.04. 16:30 -
Ruprechtice - Pěnčín 1:3 (1:3) 30.03. 17:45 -
Neratovice - Slaný 0:2 (0:2) 16.03. 10:15 -
Mšeno - Rozstání 3:2 (2:1) 11.11. 10:15 -
Trutnov - Turnov 1:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Dubnice - Pertoltice 4:2 (2:1) 22.10. 15:30 -
Dubnice - K.Šenov 4:1 (1:0) 24.09. 16:30 -
Cvikov - Lindava 1:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Hořovice - Doubravka 0:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Ostrov - Nespeky 4:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Náchod - Chrudim B 0:1 (0:0) 10.06. 10:15 -
Višňová B - Nová Ves 3:3 (1:2) 04.06. 17:00 -
Semily - Chrastava 1:1 (1:0) 17.05. 17:30 -
Trutnov - Letohrad 2:2 (2:1) 06.05. 17:00 -
Slaný - Louny 1:1 (0:0) 07.04. 10:30 -
Neratovice - Březová 4:0 (1:0) 04.03. 10:15 -
Kolín - Pardubice B 1:0 (1:0) 05.11. 10:30 -
Přepeře - Souš 2:1 (0:0) 22.10. 10:30 -
Štětí - Neratovice 4:0 (2:0) 15.10. 10:15 -
Vilémov - Č. Brod 4:2 (0:1) 08.10. 16:00 -
H.Police - Stružnice 3:0 (1:0) 01.10. 13:00 -
Dobrovice - Trutnov 0:1 (0:0) 24.09. 16:30 -
Hrádek - Stráž p. R. 3:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
LOKO Č. Lípa - Rozstání 6:1 (2:1) 20.08. 17:00 -
Jablonec - Bozkov 1:0 (0:0) 06.08. 17:00 -
Chrastava - Košťálov 2:3 (1:1) 11.06. 17:00 -
Slavia B - Písek 5:0 (4:0) 05.06. 10:15 -
Košťálov - Rychnov 3:2 (1:0) 04.06. 17:00 -
Meteor - Kladno 1:3 (1:2) 29.05. 10:15 -
Cvikov - Stráž n.N. 5:0 (1:0) 14.05. 17:00 -
Aritma - Louny 1:0 (0:0) 07.05. 10:15 -
Kosmonosy - D. Králové 3:4 (2:2) 09.04. 10:30 -
Neratovice - Souš 1:1 (1:0) 26.03. 10:15 -
Semily - B. Kostel 2:4 (1:3) 06.11. 14:00 -
Cvikov - Dubnice 2:1 (1:1) 31.10. 14:00 -
Stráž p. R. - Rovensko 2:1 (2:0) 30.10. 14:00 -
Hrádek - Frýdlant 1:2 (0:1) 23.10. 15:30 -
Mšeno - Smržovka 5:0 (4:0) 16.10. 10:15 -
Jenišovice - Albrechtice 2:2 (2:0) 13.10. 16:00 -
Višňová - Frýdlant 2:1 (2:1) 10.10. 16:00 -
Frýdlant C - Kunratice 10:2 (5:0) 08.10. 18:00 -
Rynoltice - Pěnčín 1:3 (0:1) 28.09. 16:30 -
Višňová - V. Hamry B 1:3 (0:3) 26.09. 16:30 -
Kamenice - VTJ Rapid 4:2 (3:1) 19.09. 15:00 -
Rumburk - Ervěnice 7:2 (2:1) 18.09. 17:00