Devera Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Cizkrajov - Dešná 1:4 (1:2) 12.05. 15:00 -
St. Hobzí - Novosedly 2:3 (1:1) 28.04. 15:00 -
N. Ves n.L. - Chlum 1:2 (1:1) 21.04. 16:30 -
Buk B - Peč B 4:3 (3:1) 20.04. 17:00 -
Majdalena - Halámky/Hranice 2:0 (0:0) 13.04. 16:30 -
Majdalena - N. Ves n.L. 1:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Cizkrajov - Deštná 0:1 (0:0) 22.10. 15:00 -
Chlum - Staňkov 2:0 (0:0) 14.10. 15:30 -
Buk B - Dešná 4:2 (2:1) 08.10. 14:00 -
Peč B - Deštná 2:2 (2:1) 07.10. 14:30 -
N. Ves n.L. - Plavsko 2:5 (1:3) 30.09. 12:30 -
Cizkrajov - Buk B 3:2 (1:1) 24.09. 15:00 -
Chlum - Majdalena 7:1 (4:0) 23.09. 13:00 -
Buk B - Rudolec 6:2 (3:0) 16.09. 14:00 -
Č. Velenice - Halámky/Hranice 1:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
K.Řečice B - Popelín 2:4 (1:2) 03.09. 17:00 -
Dešná - Deštná 5:2 (2:1) 02.09. 17:00 -
Lodhéřov - St. Hobzí 2:0 (0:0) 19.08. 17:00 -
St. Hobzí - Stráž 1:1 (1:0) 17.06. 15:00 -
Stráž - Kunžak 6:1 (4:1) 10.06. 14:00 -
Peč - Strmilov 2:4 (1:2) 02.06. 17:00 -
Novosedly - Lodhéřov 3:1 (3:0) 20.05. 17:00 -
St. Hobzí - Dačice B 2:1 (1:1) 14.05. 15:00 -
Stráž - Dačice B 4:1 (2:0) 12.05. 18:00 -
Jarošov - Černíč C 12:1 (6:1) 29.04. 15:00 -
Majdalena - Buk B 3:1 (0:1) 22.04. 17:00 -
Cizkrajov - Peč B 2:4 (1:0) 09.04. 15:00 -
Dešná - Černíč C 5:0 (3:0) 08.04. 16:30 -
St. Hobzí - Suchdol B 4:4 (2:3) 02.04. 15:00 -
St. Hlína - Lásenice 5:0 (2:0) 01.04. 16:30 -
Novosedly - St. Hobzí 1:3 (0:1) 25.03. 15:00 -
Peč - Dačice B 1:5 (1:2) 12.11. 10:30 -
Stráž - Popelín 9:1 (6:1) 23.10. 14:00 -
Jarošov - Cizkrajov 4:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Třebětice B - Jarošov 3:2 (2:1) 09.10. 15:00 -
Buk B - Plavsko 1:4 (0:3) 08.10. 10:30 -
Chlum - Stráž 0:7 (0:5) 02.10. 14:30 -
Dačice B - Lodhéřov 4:1 (3:1) 01.10. 10:30 -
Stráž - Lásenice 4:0 (2:0) 25.09. 14:00 -
Jarošov - St. Město 10:0 (7:0) 24.09. 15:00 -
Č. Velenice - Rapšach 1:5 (0:2) 18.09. 15:00 -
Peč - Popelín 4:1 (2:1) 17.09. 10:30 -
Černíč C - Dešná 2:3 (1:2) 11.09. 17:00 -
Buk B - Klikov 1:3 (1:1) 10.09. 17:00 -
Č. Velenice - Majdalena 5:1 (2:1) 04.09. 15:00 -
Stráž - Suchdol B 1:1 (0:0) 27.08. 14:00 -
Cizkrajov - Dačice B 1:7 (1:4) 19.06. 15:00 -
St. Hobzí - Novosedly 0:7 (0:3) 18.06. 14:00 -
Dačice B - Černíč C 10:0 (3:0) 17.06. 18:00 -
Peč - Strmilov 1:2 (1:1) 11.06. 14:00