Batík Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Opava - Jihlava 4:1 (1:1) 25.05. 17:00 -
Sparta B - Vlašim 2:2 (1:0) 19.05. 17:00 -
Líšeň - Sigma B 1:2 (1:0) 20.04. 17:00 -
Žižkov - Kroměříž 3:2 (0:0) 14.04. 10:15 -
Brno - Sparta B 2:3 (1:2) 29.03. 18:00 -
Varnsdorf - Dukla 0:1 (0:0) 10.03. 14:30 -
Boleslav - Dynamo 3:1 (2:1) 02.03. 15:00 -
Teplice - Karviná 2:2 (0:1) 24.02. 15:00 -
Jablonec - Teplice 3:2 (2:1) 06.12. 17:00 -
Varnsdorf - Opava 2:1 (1:1) 12.11. 14:00 -
Kroměříž - Brno 0:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Líšeň - Sparta B 4:2 (3:0) 21.10. 15:30 -
Jihlava - Brno 0:1 (0:0) 15.09. 17:00 -
Bohemians - Hradec 2:1 (1:0) 27.08. 15:00 -
Táborsko - Vyškov 1:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Jablonec - Sparta 1:5 (0:5) 12.08. 18:00 -
Sigma B - Prostějov 1:1 (0:1) 06.08. 10:15 -
Pardubice - Bohemians 0:1 (0:1) 22.07. 15:00 -
Varnsdorf - Karviná 2:2 (2:1) 24.05. 17:00 -
Jihlava - Příbram 1:2 (1:1) 19.05. 18:00 -
Prostějov - Líšeň 2:1 (2:1) 13.05. 17:00 -
Bohemians - Jablonec 4:1 (2:0) 30.04. 15:00 -
Dynamo - Teplice 0:3 (0:1) 09.04. 16:00 -
Brno - Jablonec 1:2 (1:0) 19.03. 15:00 -
Jihlava - Karviná 2:2 (1:1) 12.03. 14:30 -
Boleslav - Dynamo 2:2 (1:1) 25.02. 15:00 -
Ostrava - Jablonec 1:2 (0:1) 11.02. 15:00 -
Boleslav - Brno 0:0 (0:0) 29.01. 15:00 -
Slavia - Ostrava 3:1 (0:0) 06.11. 18:00 -
Jablonec - Dynamo 3:0 (1:0) 29.10. 15:00 -
Jihlava - Slavia B 1:0 (0:0) 21.10. 17:00 -
Bohemians - Sigma 1:1 (0:1) 15.10. 16:00 -
Liberec - Ostrava 0:0 (0:0) 09.10. 16:00 -
Brno - Teplice 2:2 (2:2) 17.09. 16:00 -
Jablonec - Hradec 3:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Vyškov - Karviná 2:1 (2:0) 03.09. 10:15 -
Slavia B - Dukla 1:3 (0:1) 28.08. 10:15 -
Teplice - Bohemians 0:1 (0:0) 13.08. 16:00 -
Boleslav - Jablonec 2:2 (1:2) 07.08. 16:00 -
Třinec - Karviná 0:3 (0:1) 30.07. 10:15 -
Ústí - Chrudim 0:3 (0:0) 07.05. 17:00 -
Ostrava - Jablonec 1:0 (1:0) 20.04. 18:00 -
Jihlava - Třinec 0:0 (0:0) 09.04. 15:30 -
Ústí - Sparta B 0:3 (0:2) 02.04. 18:00 -
Teplice - Hradec 1:2 (1:1) 20.03. 15:00 -
Dynamo - Jablonec 2:0 (2:0) 13.03. 15:00 -
Sparta B - Varnsdorf 0:3 (0:1) 09.03. 13:00 -
Ostrava - Sigma 1:0 (0:0) 19.02. 15:00 -
Slavia - Karviná 0:1 (0:0) 05.02. 15:00 -
Teplice - Boleslav 0:1 (0:1) 19.12. 15:00