Pareský Vladislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kvíčovice - Česká Kubice 1:1 (1:0) 25.05. 17:00 -
Hostouň - Meclov 2:6 (1:5) 25.05. 13:30 -
Bělá - Mrákov B 7:1 (4:1) 19.05. 15:00 -
Česká Kubice - Kdyně B 5:1 (3:0) 18.05. 15:00 -
Meclov - Chodská Lhota 13:0 (6:0) 12.05. 15:00 -
Všeruby - Zahořany 0:3 (1:2) 11.05. 17:00 -
Osvračín - Hostouň 2:1 (1:1) 04.05. 17:00 -
Mutěnín - Luženice 1:3 (1:1) 28.04. 17:00 -
Kvíčovice - Tlumačov B 2:1 (1:1) 27.04. 17:00 -
Luženice - Postřekov B 3:5 (2:2) 21.04. 13:30 -
Česká Kubice - Holýšov B 1:1 (0:0) 20.04. 15:00 -
Kdyně B - Pocinovice 4:2 (1:2) 13.04. 16:30 -
Újezd - Chodská Lhota 5:2 (2:0) 07.04. 15:00 -
Chodská Lhota - Tlumačov B 4:7 (0:5) 31.03. 15:00 -
Miřkov - Meclov 1:8 (1:6) 23.03. 11:30 -
Zahořany - Hostouň 0:4 (0:3) 30.10. 14:30 -
Meclov B - Postřekov B 0:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Luženice - Újezd 0:3 (0:1) 23.10. 13:30 -
Milavče - Holýšov B 3:1 (2:1) 22.10. 15:30 -
Horš. Týn B - Hlohová 4:3 (3:1) 16.10. 15:30 -
Miřkov - Osvračín 3:4 (2:4) 15.10. 12:00 -
Srby - Staňkov B 5:2 (3:1) 08.10. 16:00 -
Újezd - Chodov B 4:1 (2:0) 02.10. 15:00 -
Tlumačov B - Holýšov B 2:5 (0:2) 28.09. 16:30 -
Luženice - Meclov B 2:5 (2:4) 25.09. 13:30 -
Poběžovice - Tlumačov B 2:2 (0:0) 24.09. 16:30 -
Zahořany - Chodov B 1:5 (0:1) 18.09. 15:00 -
Všeruby - Horš. Týn B 5:1 (4:1) 17.09. 16:30 -
Újezd - Meclov B 6:1 (1:1) 11.09. 17:00 -
Chodov B - Staňkov B 2:3 (0:1) 11.09. 15:00 -
Srby - Bukovec 1:6 (0:4) 10.09. 17:00 -
Osvračín - Milavče 9:0 (6:0) 10.09. 13:00 -
Babylon - Blížejov 4:1 (3:1) 04.09. 15:00 -
Tlumačov B - Kvíčovice 3:1 (2:0) 03.09. 17:00 -
Kvíčovice - Milavče 3:2 (1:1) 18.06. 14:00 -
Kout - Oplotec 2:1 (1:0) 12.06. 17:00 -
Kdyně B - Česká Kubice 2:3 (2:2) 12.06. 10:00 -
Bukovec - Blížejov 6:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Milavče - Postřekov B 2:6 (1:3) 11.06. 13:30 -
Blížejov - Poděvousy 0:2 (0:0) 05.06. 17:00 -
Poběžovice - Tlumačov B 3:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Meclov B - Mrákov B 0:4 (0:3) 29.05. 15:00 -
Hostouň - Pocinovice 3:1 (3:0) 28.05. 17:00 -
Postřekov B - Kdyně B 4:1 (2:0) 22.05. 16:00 -
Hlohová - Mutěnín 6:0 (2:0) 21.05. 17:00 -
Holýšov B - Milavče 5:3 (4:2) 15.05. 13:00 -
Tlumačov B - Osvračín 0:2 (0:0) 14.05. 17:00 -
Babylon - Hlohová 3:2 (0:1) 14.05. 13:00 -
Chodov B - Pocinovice 6:1 (3:1) 08.05. 15:00 -
Bukovec - Miřkov 0:5 (0:3) 07.05. 17:00