Žák Adam
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Roudná - Lhota B 1:0 (0:0) 08.09. 17:30 -
Lhota B - Zruč B 3:1 (1:1) 31.03. 16:00 -
Svéradice - St. Plzenec 2:1p. (0:1) 11.11. 14:00 -
Rokycany - Luby 9:2 (5:0) 27.10. 14:30 -
Sušice - Holýšov 1:4 (0:2) 21.10. 15:30 -
Vejprnice B - Tlučná 2:1p. (1:0) 14.10. 15:30 -
Zruč - Mýto 1:4 (1:2) 07.10. 16:00 -
Klatovy B - Měčín 4:2 (2:1) 23.09. 16:00 -
Luby - Vejprnice 0:3 (0:1) 08.09. 17:00 -
Petřín B - Raková 6:1 (3:0) 01.09. 13:00 -
Petřín - Rapid 6:0 (3:0) 18.08. 10:15 -
Tachov - Sušice 6:1 (4:1) 02.06. 17:00 -
Kaznějov - Třemošná 7:2 (4:1) 26.05. 17:00 -
Kralovice - Chlumčany 3:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
Chrást - Plzeň-Litice 3:0 (1:0) 28.04. 17:00 -
Nepomuk - Nýrsko 3:4p. (1:2) 25.04. 17:00 -
Mochtín - Chlumčany 3:1 (1:1) 31.03. 16:00 -
Rokycany B - Svéradice 10:3 (7:0) 11.03. 12:15 -
Petřín B - Raková 6:2 (5:2) 25.02. 14:00 -
Rokycany B - Horažďovice 8:0 (7:0) 18.11. 13:30 -
Vochov - Černice B 3:6 (2:3) 12.11. 14:00 -
Bolevec - Zruč 0:4 (0:0) 04.11. 10:30 -
Košutka B - Druztová 2:4 (2:1) 29.10. 14:30 -
Tlumačov - Mochtín 7:0 (2:0) 15.10. 15:30 -
Postřekov - Stráž 3:2 (3:1) 08.10. 16:00 -
Svéradice - Rokycany B 0:1 (0:1) 13.08. 16:00 -
Mrákov - Bor 2:1p. (1:1) 11.06. 17:00 -
Klatovy B - St. Plzenec 2:1p. (1:1) 28.05. 17:00 -
St. Plzenec B - Zruč B 3:0 (3:0) 21.05. 15:00 -
Vejprnice B - Raková 0:3 (0:1) 17.05. 18:00 -
Meclov - Planá 5:1 (3:1) 06.05. 17:00 -
Košutka B - St. Plzenec B 1:2 (1:0) 23.04. 17:00 -
Robstav B - Měčín 0:1p. (0:0) 16.04. 10:15 -
Částkov - Postřekov 3:2p. (0:1) 01.04. 16:30 -
Union Plzeň B - Chotíkov B 1:2 (0:1) 26.03. 15:00 -
Chotěšov - Strážov 3:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Chod. Planá - Česká Kubice 5:4 (2:3) 12.11. 14:00 -
Klatovy B - Žákava 4:1 (0:1) 06.11. 14:00 -
Košutka B - Smíchov 2:3p. (2:1) 30.10. 14:30 -
Mýto B - Holoubkov 3:2 (1:1) 23.10. 15:30 -
Hradiště - Rapid B 1:5 (0:4) 15.10. 15:30 -
VS Plzeň - Vochov 1:8 (1:4) 09.10. 16:00 -
Union Plzeň - Zruč B 1:2 (0:1) 01.10. 16:00 -
Košutka B - Hradiště 1:5 (0:4) 11.09. 17:00 -
VS Plzeň - Lhota B 5:2 (4:1) 18.06. 13:30 -
Roudná - Křimice B 5:1 (4:0) 11.06. 17:00 -
Plzeň-Litice - Smíchov 2:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Union Plzeň - Slovan Plzeň 3:2p. (1:1) 21.05. 17:00 -
Rapid B - Smíchov 2:1 (1:1) 15.05. 17:00 -
Chrást - Malesice 3:4 (2:1) 01.05. 17:00