Štefan Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slavia HK - Ústí n/O 0:0 (0:0) 24.05. 18:00 -
Rokycany - Doubravka 0:1 (0:1) 04.05. 17:00 -
Mýto - Slavia HK 2:1 (0:1) 20.04. 17:00 -
Hřebeč - Meteor 3:3 (1:0) 06.04. 10:15 -
Lomnice - Král. Poříčí 1:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Komárov - Klatovy 3:1 (2:0) 28.10. 10:30 -
Slavia HK - Mýto 0:2 (0:1) 23.09. 10:15 -
Č. Krumlov - Mar. Lázně 1:3 (0:1) 02.09. 17:00 -
V. Hamry - Mýto 2:2 (1:1) 09.06. 18:00 -
Letohrad - D. Králové 2:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Klatovy - Katovice 7:3 (5:1) 29.04. 17:00 -
Aritma - Domažlice B 2:0 (1:0) 01.04. 10:15 -
Mýto - Náchod 1:0 (1:0) 04.03. 14:30 -
Katovice - Mar. Lázně 5:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Lom - H. Bříza 4:1 (2:1) 16.10. 15:30 -
Slaný - Neratovice 1:2 (0:0) 01.10. 16:00 -
Rokycany - Aritma 2:2 (1:1) 28.09. 16:30 -
Dobrovice - Brandýs n.L. 3:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Č. Lípa - Újezd 3:2 (1:2) 03.09. 10:15 -
Čisovice - Rožmitál 1:0 (1:0) 18.06. 17:00 -
Dynamo B - Petřín 4:1 (1:0) 18.06. 10:30 -
Brandýs n.L. - Slaný 2:0 (0:0) 21.05. 10:15 -
Katovice - Doubravka 2:1 (2:0) 07.05. 17:00 -
Soběslav - Lom 1:0 (1:0) 30.04. 17:00 -
Letohrad - Náchod 0:0 (0:0) 09.04. 16:30 -
Robstav - Mar. Lázně 2:0 (0:0) 12.03. 14:30 -
Klecany - Chlumec 5:1 (3:1) 06.11. 10:30 -
Klatovy - Robstav 1:4 (1:4) 30.10. 14:30 -
Jinočany - Tlustice 1:2 (1:0) 23.10. 15:30 -
Louny - Č. Lípa 1:6 (1:3) 09.10. 15:00 -
Slavia B - Všenory 1:14 (1:7) 12.09. 17:00 -
Kolín - Tochovice B 5:3 (3:1) 05.09. 17:00 -
Horky - V. Hamry 0:1 (0:0) 08.08. 17:00 -
Dobříš - Tn Rakovník 2:1 (1:1) 10.10. 15:00 -
Mar. Lázně - Dynamo B 2:1p. (0:0) 19.09. 10:30 -
Sedlčany - Hořovice 0:2 (0:2) 30.08. 17:00 -
Roztoky - D. Břežany 2:3 (2:2) 16.11. 13:30 -
Hv. Cheb - Beroun 0:3 (0:1) 02.11. 17:00 -
Souš - Dobříš 7:0 (4:0) 21.09. 17:00 -
Čisovice - Choteč 6:0 (4:0) 31.08. 17:00 -
Neratovice - Tn Rakovník 4:0 (0:0) 31.08. 10:15 -
Klatovy - Dynamo B 3:1 (1:0) 10.08. 17:00 -
Slatiňany - Trutnov 1:2 (1:2) 01.06. 17:00 -
Pozdeň - Velvary B 5:4 (3:1) 25.05. 17:00 -
Mýto - D. Králové 1:2 (0:2) 11.05. 17:00 -
V. Přílepy - Třebotov 3:2 (2:2) 05.05. 17:00 -
Kolín - V. Hamry 5:2 (1:1) 04.05. 10:15 -
Přepeře - Mýto 3:1 (2:0) 20.04. 10:30 -
V. Přílepy - Jeneč 2:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
Brandýsek - V. Přítočno 0:1 (0:0) 30.03. 15:00