HAVRÁNEK Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Libice - Č. Bělá 1:2 (1:0) 04.05. 16:30 -
G. Jeníkov - Dol. Město B 5:2 (2:1) 27.04. 16:30 -
G. Jeníkov - Leština B 6:2 (3:1) 20.04. 16:00 -
Hněvkovice - Víska 2:2 (1:1) 07.04. 15:30 -
G. Jeníkov - Ves. Žďár 5:0 (3:0) 06.04. 15:30 -
Sobíňov - Lučice B 5:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Hněvkovice - Ždírec C 3:3 (2:2) 22.10. 14:30 -
Rozsochatec B - G. Jeníkov 8:1 (6:0) 07.10. 15:00 -
G. Jeníkov - Kam. Lhota 7:0 (4:0) 01.10. 15:00 -
Leština B - Rozsochatec B 4:8 (2:3) 30.09. 15:00 -
G. Jeníkov - Světlá C 7:3 (3:3) 09.09. 16:00 -
Ves. Žďár - G. Jeníkov 8:1 (3:0) 03.09. 16:00 -
Hněvkovice - Lipnice 3:3 (3:2) 13.08. 16:30 -
Leština B - Ves. Žďár 1:1 (1:1) 20.05. 16:30 -
G. Jeníkov - H. Borová B 5:2 (4:1) 14.05. 16:30 -
Víska - Herálec B 1:0 (0:0) 07.05. 16:30 -
Hněvkovice - Šlapanov 4:0 (2:0) 06.05. 16:30 -
G. Jeníkov - Světlá C 1:7 (1:4) 29.04. 16:00 -
Sobíňov - H. Borová B 1:1 (1:0) 22.04. 16:00 -
Sobíňov - Habry B 2:2 (0:1) 01.04. 16:00 -
Ves. Žďár - G. Jeníkov 3:5 (3:2) 23.10. 14:30 -
G. Jeníkov - Maleč 8:1 (3:0) 16.10. 15:00 -
Lučice B - Dol. Město B 6:2 (2:1) 15.10. 15:00 -
Maleč - H. Borová B 0:5 (0:2) 08.10. 15:00 -
Hněvkovice - Lípa B 3:1 (2:1) 02.10. 15:00 -
Kožlí B - Lučice B 1:2 (0:1) 25.09. 15:30 -
Leština B - Kouty 3:3 (2:3) 17.09. 15:30 -
Kožlí B - Ves. Žďár 2:6 (0:3) 11.09. 16:00 -
G. Jeníkov - Leština B 1:3 (1:2) 10.09. 16:00 -
Věžnice B - Rozsochatec B 3:2 (1:2) 04.09. 15:00 -
Leština B - Světlá C 4:2 (1:1) 03.09. 16:00 -
Chotěboř C - Šlapanov 11:2 (5:0) 28.08. 16:30 -
Hněvkovice - H. Borová B 1:2 (0:1) 21.08. 16:30 -
G. Jeníkov - Lípa B 5:2 (2:1) 14.08. 16:30 -
Maleč - Šlapanov 0:0 (0:0) 13.08. 16:30 -
Hněvkovice - Sobíňov 1:4 (1:3) 07.08. 16:30 -
Šlapanov - G. Jeníkov 1:7 (1:2) 06.08. 16:30 -
Vilémov - Kouty 0:5 (0:1) 11.06. 16:30 -
H. Borová B - Ves. Žďár 2:2 (0:0) 05.06. 16:30 -
Kouty - Světlá C 4:3 (2:2) 05.06. 10:00 -
Mírovka B - Lučice B 3:1 (2:1) 29.05. 16:30 -
G. Jeníkov - Ves. Žďár 6:2 (4:2) 22.05. 16:30 -
Víska - Ves. Žďár 3:1 (2:0) 15.05. 16:30 -
Leština B - Hněvkovice 6:2 (4:1) 30.04. 10:00 -
Vilémov - Světlá C 2:6 (1:2) 23.04. 16:00 -
Kožlí B - Tis B 0:5 (0:4) 16.04. 16:00 -
Jeřišno - Sobíňov 6:2 (3:0) 10.04. 15:30 -
G. Jeníkov - Šlapanov 2:2 (1:1) 27.03. 15:00 -
Leština B - Světlá C 4:4 (3:2) 23.10. 14:30 -
Dol. Město B - Leština B 0:12 (0:8) 16.10. 14:30