Marek Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chodov - K. Vary B 2:8 (1:3) 01.06. 17:00 -
1999 Praha - Cholupice 2:3 (0:2) 25.05. 17:00 -
Střešovice - Královice 1:1 (0:1) 18.05. 17:00 -
Ďáblice - Tempo B 0:6 (0:2) 05.05. 17:00 -
Slivenec B - Modřany B 3:0 (3:0) 04.05. 17:00 -
Kosoř B - Horoměřice 3:4 (1:2) 28.04. 17:00 -
V. Přílepy - Mníšek 3:0 (1:0) 21.04. 14:00 -
Braník - Vyšehrad 1:6 (1:3) 20.04. 10:15 -
Xaverov - Háje 1:1 (1:0) 14.04. 16:30 -
Př.Kopanina - Slavoj Podolí 4:2 (2:1) 06.04. 16:30 -
Roztoky - Hradištko 3:1 (2:1) 30.03. 16:00 -
Chabry - Třeboradice 0:2 (0:0) 16.03. 15:00 -
Radotín - Raptors 1:1 (1:1) 04.11. 10:30 -
Královice - Vyšehrad 0:4 (0:2) 14.10. 10:30 -
Roztoky - V. Přílepy 6:4 (4:2) 07.10. 16:00 -
ČAFC - Střešovice 2:1 (0:1) 07.10. 10:30 -
Libuš - Zbraslav 3:0 (1:0) 28.09. 10:15 -
Třeboradice - Uhříněves 1:2 (1:1) 16.09. 10:45 -
Xaverov - Dubeč 2:1 (1:1) 10.09. 17:00 -
Kolovraty - Motorlet B 5:3 (3:2) 05.08. 10:15 -
Raptors - Př.Kopanina B 0:3 (0:0) 17.06. 17:00 -
Braník - Kolovraty 2:7 (1:4) 03.06. 10:15 -
Tempo - D. Počernice 5:3 (3:3) 28.05. 17:00 -
Královice - Motorlet B 2:3 (1:0) 25.03. 10:30 -
Braník - Slavoj Podolí 3:0 (2:0) 28.10. 10:15 -
Olympia - ČAFC 4:6 (3:4) 15.10. 10:15 -
Hostivař - Kolovraty 2:2 (1:1) 01.10. 10:30 -
Zličín - Spoje 1:3 (0:1) 03.09. 10:30 -
Braník - Olympia 5:3 (3:2) 27.08. 10:15 -
Př.Kopanina B - Nebušice 4:3 (2:1) 20.08. 14:30 -
Slivenec - Střešovice 6:3 (3:1) 07.08. 17:00 -
Zličín - Př.Kopanina 2:7 (0:2) 11.06. 10:30 -
Nebušice - Aritma B 5:1 (3:1) 04.06. 10:30 -
Union - Třeboradice B 0:3 (0:2) 28.05. 10:45 -
Slavoj Podolí - Olympia 0:3 (0:2) 21.05. 10:15 -
Střešovice - Řeporyje 6:2 (3:1) 14.05. 17:00 -
Uh. sklady - Žižkov B 0:0 (0:0) 03.05. 17:30 -
1999 Praha - Řeporyje 1:1 (1:1) 18.04. 18:00 -
Motorlet B - Hostivař 3:1 (1:0) 09.04. 10:15 -
Xaverov - Spoje 2:5 (0:3) 31.10. 10:15 -
Újezd B - Kolovraty B 2:2 (2:1) 30.10. 14:00 -
Zlíchov - Braník 1:2 (0:2) 16.10. 10:15 -
Chabry - D. Počernice 5:0 (3:0) 25.09. 16:30 -
Aritma B - Modřany 1:2 (1:0) 01.09. 20:00 -
Bohnice - Tempo B 1:4 (1:0) 29.08. 17:00 -
Uhříněves - Xaverov 3:0 (2:0) 28.08. 10:30 -
Stodůlky - Aritma B 1:7 (0:3) 22.08. 17:00 -
Zbraslav - ČAFC 1:1 (0:0) 15.08. 17:00 -
Kolovraty B - Újezd n. Lesy B 2:2 (1:1) 14.08. 13:00 -
Tempo B - Mládež 1:7 (0:3) 01.08. 17:30