Čechmánek Igor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zdice - Dobříš B 2:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Obříství - Zeleneč 3:1 (2:1) 15.10. 15:30 -
Teplýšovice - U.Janovice 4:2 (4:1) 09.09. 17:00 -
Lužec - Bakov 3:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Pátek - Plaňany 5:2 (3:1) 20.05. 17:00 -
Mělník - Pěčice 1:5 (0:2) 06.05. 17:00 -
Švermov - Lhota 1:0 (0:0) 22.04. 17:00 -
Libušín - Lány 1:0 (1:0) 08.04. 16:30 -
N. Strašecí - Nelahozeves 1:1 (0:0) 18.03. 15:00 -
Loděnice - Cerhovice 1:3 (0:1) 05.11. 14:00 -
Sázava - Křivsoudov 1:2 (0:2) 01.10. 16:00 -
Švermov - Zavidov 3:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Pátek - SKMK 0:1 (0:1) 10.09. 17:00 -
Velim B - Vrdy 2:1 (2:0) 04.09. 17:00 -
Bakov - Velvary B 1:6 (1:1) 27.08. 17:00 -
Zdice - Podlesí 3:2 (0:1) 26.03. 15:00 -
Sázava - Jílové 1:0 (0:0) 02.10. 16:00 -
Lety - Dobříš B 3:0 (1:0) 11.09. 17:00 -
U.Janovice - Miřetice 1:1 (0:1) 14.08. 17:00 -
D. Dušníky - N.Ves 2:6 (2:3) 11.10. 16:00 -
Říčany - Sázava 3:0 (1:0) 26.09. 16:30 -
Tlustice - Králův Dvůr B 3:2 (3:1) 05.09. 10:15 -
Vyžlovka - Miřetice 2:1 (2:1) 22.08. 10:15 -
Býchory - Pátek 4:2 (4:1) 27.10. 14:30 -
Čisovice B - Slapy 2:1 (0:0) 06.10. 16:00 -
Klobuky - Lubná 3:0 (3:0) 31.08. 17:00 -
Hlízov - SKMK 6:1 (2:0) 02.06. 17:00 -
Sadská - Pečky 7:2 (3:0) 04.05. 17:00 -
Kunice - Vyžlovka 2:1p. (0:1) 20.04. 10:15 -
B.Podolí - Sázava 2:1 (1:1) 06.04. 16:30 -
Tochovice - Komárov 0:2 (0:0) 10.11. 10:15 -
Hořovice B - D. Dušníky 1:4 (0:1) 26.08. 15:00 -
Byšice - Vojkovice 2:0 (1:0) 16.06. 17:00 -
Neratovice B - Vojkovice 2:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Chlumec - Petrovice 0:4 (0:2) 21.04. 17:00 -
Rudná - Lety 0:2 (0:1) 24.03. 10:15 -
Rudná - Dobříč 5:2 (3:0) 18.11. 10:15 -
Sadská - Čáslav B 0:1 (0:0) 21.10. 15:30 -
Vojkovice - S.Boleslav 3:1 (2:1) 07.10. 10:30 -
Pátek - Čáslav B 3:1 (2:1) 09.09. 17:00 -
Kunice - Říčany 4:0 (4:0) 26.08. 10:15 -
Zruč - Teplýšovice 3:4 (2:3) 10.06. 17:00 -
Kosoř - Dobříč 4:2 (2:1) 06.05. 17:00 -
Trubín - Mšec-N. Straš. 1:2p. (0:0) 23.04. 17:00 -
Petrovice - Chlumec 5:1 (0:0) 16.04. 17:00 -
Tupadly - Č. Brod B 3:0 (1:0) 09.04. 16:30 -
Loučeň - Lysá 1:2 (1:0) 12.11. 14:00 -
D.Lhota - Byšice 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Kly - Benátky B 2:1p. (1:0) 01.10. 10:15 -
Doksy - Zlonice 4:1 (2:1) 10.09. 17:00