Procházka Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čelákovice - Hovorčovice 4:1 (2:0) 11.05. 10:15 -
Lety - Dobříš B 3:1 (2:0) 27.04. 17:00 -
Křivsoudov - Vyžlovka 2:4 (2:2) 13.04. 16:30 -
Braškov - Hostouň B 5:1 (2:0) 31.03. 16:30 -
Bakov - Líbeznice 4:2 (3:0) 30.03. 16:30 -
Kunice - Olbramovice 1:2 (0:1) 23.03. 10:00 -
Býchory - Jest. Lhota 0:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Dobrovíz - Hostouň B 3:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Třebestovice - Bříství 7:3 (2:2) 28.10. 14:30 -
Chotětov - Řepov 0:3 (0:1) 21.10. 15:30 -
Ostrá - Jíkev 4:4 (1:2) 07.10. 16:00 -
Kralupy - Prčice 1:1 (0:1) 23.09. 10:15 -
Luštěnice - S.Boleslav 1:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
Braškov - Dobrovíz 2:6 (0:3) 27.08. 17:00 -
Sadská - Ostrá 0:5 (0:2) 11.06. 17:00 -
Kam. Zboží - Předměřice 8:0 (4:0) 10.06. 17:00 -
Záryby - Velvary B 9:0 (4:0) 20.05. 17:00 -
Sadská - Pátek 1:3 (0:1) 13.05. 13:00 -
N.Ves - Černolice 1:1 (1:1) 06.05. 10:30 -
Straky - Poříčany B 0:2 (0:1) 29.04. 14:00 -
Stratov - Sadská B 5:0 (2:0) 22.04. 17:00 -
Říčany - Kácov 2:1 (2:1) 19.04. 17:30 -
Nymburk B - Kostomlaty 1:1 (1:1) 16.04. 17:00 -
Jinočany - Chlumec 1:4 (1:1) 15.04. 17:00 -
Kunice - Sázava 2:1 (1:1) 26.03. 09:00 -
Lysá B - Sadská B 6:6 (1:4) 19.11. 10:15 -
Semice - Pátek 0:2 (0:2) 06.11. 14:00 -
Lužec - Kosmonosy B 1:2 (0:0) 29.10. 14:30 -
Luštěnice - Býchory 1:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Kosmonosy B - Velvary B 3:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
Jevany - Miřetice 3:0 (1:0) 10.09. 13:00 -
Lysá B - Straky 0:4 (0:1) 03.09. 10:15 -
Sedlčany B - Teplýšovice 2:5 (1:2) 28.08. 17:00 -
Hostouň B - Zavidov 2:2 (2:1) 05.06. 17:00 -
Sázava - Vyžlovka 3:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Liblice - B.Podolí 0:2 (0:1) 07.05. 17:00 -
Rudná - Kladno B 0:7 (0:4) 30.04. 17:00 -
Úvaly - U.Janovice 2:0 (0:0) 10.04. 16:30 -
Slavia - Rejšice 2:6 (2:5) 09.04. 16:30 -
Liblice - Vrdy 1:1 (0:1) 26.03. 15:00 -
B.Poděbrady B - Třebestovice 4:0 (1:0) 17.10. 15:30 -
Průhonice - Záryby 12:0 (6:0) 10.10. 16:00 -
Kostomlaty - Hr. Jeseník 2:0 (1:0) 03.10. 16:00 -
Miřetice - Kunice 2:2 (2:0) 26.09. 13:30 -
Zeleneč - Bášť 2:0 (1:0) 19.09. 16:30 -
Loděnice - Zavidov 2:2 (2:2) 18.09. 16:30 -
Býchory - Vrdy 3:0 (2:0) 05.09. 17:00 -
Pečky - B.Podolí 4:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
Milovice B - Litol 0:4 (0:3) 22.08. 17:00 -
SKMK - Semice 2:1 (1:1) 04.10. 16:00