Vlk Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rožďalovice - Plaňany 11:1 (6:0) 01.06. 17:00 -
Kutná Hora - Povltavská FA B 3:1 (2:0) 01.06. 10:15 -
B.Poděbrady - Psáry 1:4 (0:2) 25.05. 17:00 -
Jinočany - Vestec 1:2 (1:0) 18.05. 17:00 -
Slaný B - Beroun 4:1 (1:0) 12.05. 17:00 -
Poříčí - Chlumec 3:1 (1:1) 28.04. 17:00 -
Zdětín - Jivina 2:2 (2:2) 27.04. 17:00 -
Pšovka - Lysá 2:0 (1:0) 20.04. 17:00 -
Tochovice - Poříčí 2:2 (1:2) 06.04. 16:30 -
Kosmonosy B - DBSK 1:2 (0:0) 29.03. 10:30 -
Sokoleč - Libiš 2:1 (2:1) 17.03. 15:00 -
Dobříš - Tochovice 1:2 (0:0) 04.11. 14:00 -
Tuchoměřice - Kosoř 1:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Plaňany - SKMK 0:4 (0:3) 22.10. 15:30 -
Milín - Tochovice 2:1 (1:1) 07.10. 10:30 -
Poříčany - Sokoleč 4:0 (1:0) 01.10. 16:00 -
DBSK - Horky 1:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Lány - Libušín 2:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Tuchlovice - Sokoleč 3:1 (1:0) 30.08. 17:30 -
Nelahozeves - Tuchoměřice 0:6 (0:5) 26.08. 10:15 -
Velim - Sedlčany 1:1 (1:0) 12.08. 17:00 -
Doksy - Průhonice 1:2 (1:0) 17.06. 17:00 -
Hřebeč - Sokoleč 4:0 (2:0) 10.06. 17:00 -
Beroun - Spartak 1:3 (0:1) 27.05. 18:00 -
Doksy - Velim 3:0 (2:0) 20.05. 17:00 -
V.Dobrá - Slaný B 0:2 (0:1) 29.04. 17:00 -
Lubná - Lány 2:5 (2:1) 23.04. 17:00 -
Tuchlovice - Beroun 4:0 (3:0) 07.04. 11:00 -
Povltavská FA B - Doksy 2:3 (1:0) 29.03. 16:30 -
Klecany - N. Strašecí 6:1 (1:1) 25.03. 10:30 -
Tuchlovice - Kutná Hora 3:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Kralupy - Chlumec 0:2 (0:1) 22.10. 10:15 -
Vykáň - Semice 5:2 (1:1) 16.10. 15:30 -
Kutná Hora - Sokoleč 1:4 (1:1) 01.10. 10:15 -
Malín - Janovice 3:7 (1:4) 24.09. 13:30 -
Vykáň - B.Podolí 6:0 (2:0) 18.09. 16:30 -
Jíloviště - Nelahozeves 5:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Pšovka - Sl. Poděbrady 0:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Beroun - Velim 3:2 (2:0) 20.08. 17:00 -
Povltavská FA B - Nespeky 7:3 (3:2) 18.06. 17:00 -
Záryby - Slavia 3:0 (2:0) 04.06. 17:00 -
Jivina - Strašnov 9:0 (7:0) 15.05. 17:00 -
Povltavská FA B - Velim 4:2 (3:2) 07.05. 17:00 -
Vrdy - Sadská 2:5 (2:3) 30.04. 17:00 -
Vlašim B - Klíčany 1:3 (0:1) 26.03. 15:00 -
N. Strašecí - Podlesí 2:1 (1:1) 12.03. 14:30 -
Povltavská FA B - Poříčí 2:1 (1:1) 30.10. 14:00 -
S.Boleslav - Líbeznice 10:1 (5:0) 23.10. 10:15 -
Vrdy - Semice 3:2 (3:1) 02.10. 16:00 -
Kosoř - Lhota 3:2 (3:1) 28.09. 16:30