Pejša Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Velim B - Semice 6:2 (2:1) 09.06. 17:00 -
Slavoj Kladno B - Libušín B 4:3p. (1:1) 09.06. 10:15 -
Stěžery - Železnice 0:6 (0:3) 02.06. 17:00 -
Libiš - Tochovice 2:3 (2:1) 25.05. 10:15 -
Sadská - Jest. Lhota 1:2 (1:0) 18.05. 17:00 -
Luštěnice - Lysá 4:0 (3:0) 11.05. 17:00 -
Zdice - Černolice 2:0 (1:0) 04.05. 17:00 -
Sázava - Miřetice 1:3 (0:1) 20.04. 17:00 -
Chlumec - Velim 2:1 (1:1) 06.04. 10:30 -
Pátek - Ostrá 1:0 (1:0) 30.03. 16:30 -
Úvaly - Lysá 1:4 (1:3) 10.03. 14:30 -
Benátky B - Líbeznice 1:2 (0:1) 12.11. 14:00 -
Lány - Dobrovíz 3:3 (3:0) 11.11. 14:00 -
Družec B - Hrdlív B 3:1 (2:0) 29.10. 14:00 -
Beroun - Vestec 2:3 (0:2) 28.10. 14:30 -
SK Rakovník - Tuchoměřice 4:1 (3:1) 08.10. 16:00 -
Hlízov - S.Boleslav 3:2 (3:2) 07.10. 16:00 -
Zavidov - Mšec-N. Straš. 0:4 (0:3) 01.10. 16:00 -
Hlízov - Nymburk 2:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Jince - Loděnice 0:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
Sadská - B.Podolí 6:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
SK Rakovník - Jíloviště 0:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Jevany - Sázava 0:0 (0:0) 13.05. 13:00 -
Průhonice - Dobříš 3:0 (2:0) 30.04. 17:00 -
Horky - Poříčany 2:1 (1:1) 08.04. 10:30 -
Zeleneč - Ostrá 1:4 (1:3) 02.04. 16:30 -
Švermov - Braškov 2:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
V. Přítočno - Černuc 2:1 (0:1) 12.11. 14:00 -
Tuchlovice B - V. Přítočno B zrušen -
Kladno B - Slaný B 2:3 (0:2) 05.11. 14:00 -
Sokoleč - Poříčany 2:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
Jedomělice - Slavoj Kladno 2:4 (0:3) 22.10. 15:30 -
Spartak - Poříčany 1:3 (1:3) 01.10. 10:30 -
Libčice - Hovorčovice 2:2 (2:1) 24.09. 16:30 -
Jíkev - Plaňany 12:2 (7:0) 18.09. 16:30 -
Říčany - Teplýšovice 7:1 (3:1) 10.09. 17:00 -
Benátky B - Chotětov 1:0 (0:0) 28.08. 17:00 -
Jíkev - Vrdy 3:3 (0:1) 11.06. 17:00 -
Spartak - Zdice 5:1 (3:0) 04.06. 10:30 -
N.Ves - Tlustice 0:0 (0:0) 28.05. 10:30 -
Černice - Nýrsko 1:2 (0:1) 14.05. 17:30 -
Sadská - Semice 5:0 (3:0) 07.05. 17:00 -
DBSK - Sl. Poděbrady 0:1 (0:1) 30.04. 17:00 -
U.Janovice - Jevany 1:3 (1:2) 16.04. 13:00 -
Sedlčany B - Lety 3:0 (0:0) 10.04. 16:30 -
Slovan Kladno - Vraný 0:2 (0:1) 03.04. 16:30 -
Zichovec - Zvoleněves 2:3p. (0:1) 02.04. 16:30 -
Vyžlovka - Jílové 1:2 (1:1) 26.03. 10:15 -
B.Poděbrady - Poříčí 3:3 (2:1) 06.11. 14:00 -
Teplýšovice - Suchdol 4:1 (4:0) 23.10. 15:30