Sandev Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sl. Poděbrady - Úvaly 2:2 (1:1) 01.06. 10:15 -
Slavia - U.Janovice 1:4 (0:0) 25.05. 17:00 -
U.Janovice - Vlašim B 1:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
Rejšice - B.Poděbrady 2:2 (2:1) 20.04. 17:00 -
Líbeznice - Všestudy 5:3 (2:2) 07.04. 16:30 -
Hředle - Zavidov 2:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Tlustice - D. Břežany 2:0 (1:0) 30.09. 10:15 -
Libiš - M.Hradiště 7:2 (2:0) 16.09. 10:15 -
Slavia - Janovice 5:3 (2:1) 19.08. 17:00 -
Jíloviště - N. Strašecí 7:0 (2:0) 27.05. 17:00 -
Sedlčany B - Křivsoudov 6:3 (3:2) 14.05. 17:00 -
Pšovka - Čelákovice 1:0 (0:0) 06.05. 17:00 -
Jílové - Slavia 3:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
Spartak - Horky 1:0 (0:0) 01.04. 10:30 -
Hředle - Roztoky 5:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
Prčice - Teplýšovice 2:1 (2:1) 30.10. 14:30 -
Jevany - Křivsoudov 2:1 (2:1) 22.10. 13:00 -
Hředle - Tuchoměřice 0:3 (0:2) 24.09. 16:30 -
Říčany - Vel.Popovice 4:2 (1:0) 27.08. 17:00 -
Vykáň - SKMK 7:4 (3:1) 21.08. 17:00 -
Králův Dvůr B - Rožmitál 2:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Říčany - Jílové 0:3 (0:0) 07.05. 17:00 -
S.Boleslav - Kosmonosy B 7:2 (3:0) 30.04. 10:15 -
Černolice - Petrovice 6:1 (2:0) 24.04. 17:00 -
Pátek - Milovice 2:0 (2:0) 16.04. 17:00 -
Ostrá - Liblice 4:0 (2:0) 02.10. 16:00 -
Lužec - Chotětov 3:2 (2:1) 18.09. 16:30 -
Byšice - Lužec 2:1p. (0:0) 10.10. 16:00 -
Vysoká - Lužec 2:1p. (1:1) 09.11. 14:00 -
SK Rakovník B - Prčice 0:3 (0:2) 03.11. 10:15 -
Hvozdnice - Vlašim B 0:3 (0:2) 26.10. 14:30 -
Černolice - Cerhovice 3:2p. (2:0) 12.10. 15:30 -
Černolice - Tlustice 4:3 (0:1) 14.09. 16:30 -
Byšice - Holubice 3:1 (2:1) 31.08. 17:00 -
Průhonice - Pěčice 2:3 (0:0) 10.08. 17:00 -
Vojkovice - S.Boleslav 3:8 (2:3) 01.06. 17:00 -
Tochovice - Jílové 5:2 (2:1) 05.05. 17:00 -
Hlízov - Škvorec 6:2 (3:1) 21.04. 17:00 -
Dubí - Bratronice 4:2 (0:1) 20.04. 17:00 -
Poříčí - Kutná Hora 3:0 (1:0) 06.04. 16:30 -
Rejšice - Záryby 1:2p. (1:1) 23.03. 10:30 -
Votice - Jíloviště 1:2 (1:1) 08.09. 17:00 -
Zvole - Týnec 4:1 (2:0) 16.06. 17:00 -
Kly - Záryby 6:3 (2:3) 09.06. 10:15 -
Lhota B - Běleč 3:2p. (1:1) 03.06. 17:00 -
Černolice - Jílové 0:1p. (0:0) 02.06. 17:00 -
Dobříč - Dobříš B 3:2 (1:0) 19.05. 10:15 -
M.Hradiště - Pěčice 4:2 (3:2) 29.04. 17:00 -
Struhařov - Týnec 1:0 (0:0) 22.04. 15:00 -
Votice - N. Knín 4:0 (4:0) 31.03. 15:00