Hamouz Jakub
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Řevničov - Lišany 0:4 (0:1) 19.05. 17:00 -
Mar. Lázně - Tachov 3:2 (1:0) 11.05. 10:15 -
Jinočany - Kralupy 4:0 (0:0) 10.05. 18:00 -
Vykáň - Rožďalovice 2:4 (2:2) 05.05. 17:00 -
V.Dobrá - Slavoj Kladno 0:1 (0:1) 13.04. 16:30 -
Komárov - Tachov 3:1 (1:1) 13.04. 10:30 -
D. Břežany - Černolice 0:0 (0:0) 29.03. 16:30 -
Spoje - V. Hamry 1:2 (0:1) 29.03. 10:30 -
V.Dobrá - Hostouň B 7:2 (2:2) 12.11. 14:00 -
Ostrov - Brandýs n.L. 2:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Psáry - B.Poděbrady 2:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Buštěhrad - Novo. Kladno 6:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Petřín - Domažlice B 6:1 (3:1) 07.10. 10:15 -
Katovice - Rokycany 4:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
B.Poděbrady - Úvaly 2:2 (1:0) 09.09. 17:00 -
Podlesí - Slaný B 6:2 (2:1) 24.08. 18:00 -
Poříčí - Tuchlovice 1:1 (0:0) 12.08. 10:30 -
Mšec-N. Straš. - Tn Rakovník 5:1 (2:1) 16.06. 18:00 -
Doubravka - Mar. Lázně 2:4 (1:2) 03.06. 17:00 -
Lom - Komárov 2:0 (0:0) 29.04. 17:00 -
Pavlíkov - Lišany 2:1 (2:0) 15.04. 17:00 -
Rokycany - Č. Krumlov 0:0 (0:0) 07.04. 16:30 -
Olešná - Čistá 5:3 (5:1) 01.04. 16:30 -
Klatovy - H. Bříza 4:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
DBSK - Poříčí 4:7 (3:4) 15.10. 15:30 -
Nespeky - Beroun 4:0 (1:0) 01.10. 16:00 -
Doubravka - Lom 2:3 (2:0) 17.09. 16:30 -
Domažlice B - Aritma 1:5 (0:4) 04.09. 10:30 -
Petřín - Soběslav 2:1 (0:0) 20.08. 10:15 -
Benátky - Čáslav 3:1 (3:0) 07.08. 17:00 -
Brandýs n.L. - Aritma 2:2 (2:2) 18.06. 10:15 -
J. Hradec - Klatovy 0:3 (0:1) 29.05. 16:00 -
Katovice - Petřín 3:0 (2:0) 23.04. 17:00 -
Doubravka - Dynamo B 1:0 (0:0) 02.04. 16:30 -
Tochovice B - Poříčany 5:1 (4:0) 26.03. 14:00 -
Sedlčany - Hv. Cheb 4:0 (2:0) 31.10. 14:30 -
Mýto - Soběslav 1:0 (0:0) 17.10. 14:30 -
Doubravka - Katovice 1:3 (0:3) 25.09. 15:30 -
Senomaty - Jesenice 6:3 (2:2) 04.09. 17:00 -
Louny - Slaný 4:0 (2:0) 29.08. 17:00 -
Lišany - B. Rynholec 2:1p. (1:1) 28.08. 17:00 -
Lhota - Černice 3:0 (2:0) 07.10. 16:30 -
Klenčí - Nečtiny 3:2 (2:0) 27.09. 15:00 -
Vejprnice - Nýrsko 5:0 (4:0) 06.09. 17:00 -
Stříbro - Chotíkov 2:1 (1:0) 02.11. 14:00 -
Žihle - Hrádek 2:4 (0:0) 19.10. 15:30 -
Křimice - Robstav B 2:3 (2:2) 13.10. 15:30 -
Rapid - Zruč 0:1 (0:0) 28.09. 16:00 -
H. Bříza - Meclov 5:1 (3:0) 21.09. 16:30 -
Tlumačov - Chotíkov 5:2 (2:1) 15.09. 16:00