Mojžíš David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lovečkovice - Medvědice 0:2 (0:2) 05.05. 17:00 -
Račice - Budyně 1:2 (0:1) 04.05. 17:00 -
Račiněves - Židovice 4:1 (2:1) 28.04. 17:00 -
Podsedice - Medvědice 1:4 (1:1) 21.04. 17:00 -
Křesín - Radovesice 2:3 (0:1) 13.04. 16:30 -
Terezín - Podsedice 15:0 (5:0) 13.04. 13:30 -
Brňany - Rovné 0:4 (0:3) 06.04. 16:30 -
Hostomice - Zabrušany 10:1 (3:1) 11.11. 14:00 -
Ohníč - Modlany B 4:2 (1:0) 11.11. 10:30 -
Libínky - Vrbice-Vetlá 2:4 (1:0) 05.11. 14:00 -
Křešice B - Lounky-Chodouny 2:4 (1:2) 04.11. 14:00 -
Libochovany - Úpohlavy 6:2 (5:0) 04.11. 11:30 -
Ctiněves - Mšené lázně B 1:5 (1:2) 29.10. 14:30 -
Vchynice - Prackovice 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Dušníky B - Lounky-Chodouny 3:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Býčkovice - Račice 2:5 (1:2) 21.10. 15:30 -
Malé Žernoseky - Milešov 3:2 (1:1) 14.10. 14:00 -
Liběšice B - Rovné 2:1 (0:1) 07.10. 16:00 -
Velké Žernoseky - Žitenice 12:2 (5:0) 01.10. 16:00 -
Radovesice - Třebenice 2:1 (0:1) 30.09. 16:00 -
Travčice - Rovné 0:2 (0:1) 24.09. 15:00 -
Račice - Rovné B 6:2 (3:2) 23.09. 16:30 -
Sulejovice - Velemín 5:2 (0:0) 09.09. 17:00 -
Podsedice - Terezín 1:3 (1:3) 09.09. 14:00 -
Straškov - Litoměřicko B 1:2 (1:1) 02.09. 17:00 -
Mšené lázně - Brňany 12:1 (4:1) 19.08. 17:00 -
Zahořany - Lovečkovice 0:3 (0:2) 28.05. 17:00 -
Radovesice - Malé Žernoseky 1:3 (1:1) 27.05. 17:00 -
Lovečkovice - Křešice B 1:7 (1:2) 21.05. 17:00 -
Milešov - Sulejovice 2:1 (1:1) 20.05. 17:00 -
Třebívlice - Velké Žernoseky 3:1 (2:0) 06.05. 17:00 -
Bříza - Rovné B 1:6 (0:3) 06.05. 14:00 -
Bechlín B - Kostomlaty 3:1 (2:0) 30.04. 14:00 -
Malé Žernoseky - Třebenice 3:1 (1:0) 29.04. 17:00 -
Litoměřicko B - Žitenice 1:2p. (1:1) 22.04. 17:00 -
Libínky - Pokratice B 0:6 (0:3) 16.04. 16:30 -
Radovesice - Prackovice 4:0 (3:0) 15.04. 16:30 -
Račice - Rovné B 5:1 (3:1) 08.04. 16:30 -
Podlusky - Lounky-Chodouny 2:1p. (0:0) 01.04. 16:30 -
Křesín - Třebenice 6:3 (2:1) 25.03. 15:00 -
Velemín - Vchynice 3:2p. (2:1) 29.10. 14:30 -
Mšené lázně B - Ctiněves 7:0 (3:0) 23.10. 15:30 -
Černiv - Budyně 3:2 (1:1) 22.10. 15:30 -
Bechlín - Polepy zrušen -
Křesín - Medvědice 4:1 (1:0) 08.10. 16:00 -
Kleneč - Lounky-Chodouny 2:6 (0:3) 01.10. 16:00 -
Travčice - Vědomice 2:1 (0:1) 28.09. 16:30 -
Třebívlice - Radovesice 1:4 (0:0) 24.09. 16:30 -
Libotenice - Úštěk 0:3 (0:2) 10.09. 17:00 -
Přestavlky - Kostomlaty 3:2p. (0:1) 04.09. 17:00