Javorek Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Droužkovice - Černovice B 0:3 kont. (2:1) 22.10. 15:30 -
Libědice - Rašovice 1:2 (1:2) 14.04. 15:00 -
Podbořany - Obrnice 5:1 (2:0) 10.11. 14:00 -
Proboštov - Oldřichov 1:5 (1:0) 27.10. 14:30 -
Ledvice - Klášterec 2:1p. (0:1) 20.10. 15:00 -
Mojžíř - Rumburk 6:1 (1:1) 13.10. 15:30 -
Bohušovice - Chuderov 5:3 (2:0) 06.10. 16:00 -
Oldřichov - Neštěmice 1:3 (0:3) 22.09. 16:30 -
Proboštov - Mojžíř 2:1 (0:0) 15.09. 16:30 -
Rumburk - Křešice 4:2 (2:0) 08.09. 17:00 -
Bř. Chomutov - Nové Sedlo 1:2 (1:1) 02.09. 17:00 -
Braňany - Tuchořice 2:7 (0:6) 26.08. 17:00 -
Ervěnice - Postoloprty 4:2 (1:1) 25.08. 17:00 -
Jiříkov - Heřmanov 6:1 (1:1) 16.06. 13:30 -
Kryry - Vroutek 0:3 (0:2) 08.06. 18:00 -
Proboštov - Rumburk 2:1 (0:1) 02.06. 17:00 -
Kadaň - Černčice 2:4 (0:2) 27.05. 17:00 -
Bř. Chomutov - Chlumčany 3:0 (2:0) 19.05. 13:30 -
Spořice - Ledvice 1:2 (0:1) 13.05. 17:00 -
Braňany - Tuchořice 2:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Podbořany - Spořice 2:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Lovosice - Čes. Kamenice 4:1 (2:0) 04.11. 10:15 -
Dubí - Lukavec 0:1p. (0:0) 28.10. 11:00 -
LoKo - Březno 5:2 (3:0) 21.10. 15:30 -
Nové Sedlo - Tuchořice 0:4 (0:1) 14.10. 12:30 -
Oldřichov - Velké Březno 10:0 (4:0) 07.10. 16:00 -
Nové Sedlo - Obrnice 3:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Rumburk - Libouchec 5:1 (4:1) 02.09. 17:00 -
Union Děčín - Trmice 4:0 (1:0) 26.08. 13:30 -
Mašťov - Rašovice 2:3 (1:2) 18.06. 17:00 -
Blažim - Meziboří 0:5 (0:2) 11.06. 17:00 -
Libochovice - Oldřichov 3:2 (1:1) 03.06. 10:15 -
Mojžíř - Jílové 1:0 (0:0) 20.05. 17:00 -
Vejprty - Vroutek 1:11 (1:4) 19.05. 17:30 -
Libochovice - Střekov 3:5 (2:3) 06.05. 17:00 -
Klášterec - Tuchořice 2:1 (2:1) 23.04. 17:00 -
Jílové - Rumburk 4:1 (1:1) 15.04. 17:00 -
Benešov - Tisá 13:0 (1:0) 08.04. 13:00 -
Hrušovany - Březno B 5:1 (0:0) 01.04. 16:30 -
Duchcov - Mojžíř 0:3 (0:0) 26.03. 10:30 -
Podbořany - Obrnice 6:2 (3:1) 19.11. 13:30 -
Černovice - Ervěnice B 4:0 (4:0) 12.11. 10:30 -
Nové Sedlo - Strupčice 2:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Modrá - Libochovice 9:2 (4:0) 23.10. 15:30 -
Čes. Kamenice - Jun. Děčín 4:3 (1:1) 15.10. 16:00 -
Vilémov - Strupčice 5:2 (2:2) 01.10. 16:30 -
Klášterec - Kryry 1:2 (0:2) 28.09. 16:30 -
Postoloprty - Kopisty 10:1 (5:0) 24.09. 16:30 -
Soběchleby - Svádov 0:1 (0:0) 10.09. 13:30 -
Libochovice - Jun. Děčín 1:2 (1:2) 03.09. 17:00