Červený Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Markvartice - Jun. Děčín 2:5 (2:3) 02.06. 14:00 -
Osek - Rašovice 5:1 (3:0) 25.05. 10:30 -
Mšené lázně B - Střížovice 4:0 (2:0) 18.05. 14:00 -
Úštěk - Hostovice 2:3 (2:2) 11.05. 13:30 -
Čes. Kamenice B - D. Podluží 2:1 (0:0) 04.05. 13:30 -
Podbořany - Chlumčany 0:3 (0:1) 20.04. 13:30 -
Kr. Lípa - H.Podluží 5:1 (2:0) 13.04. 17:00 -
Trmice - Chuderov 3:7 (1:2) 06.04. 10:30 -
Bohušovice - Žitenice 5:2 (3:0) 30.03. 13:00 -
Březiny - Union Děčín 1:3 (1:0) 11.11. 13:30 -
Chlumčany - Louny B 0:1 (0:0) 04.11. 11:00 -
Perštejn - Březno 3:0 (2:0) 14.10. 10:15 -
Klášterec - Rašovice 6:1 (2:0) 07.10. 10:15 -
Málkov - Osek 6:1 (6:0) 23.09. 12:30 -
Trmice - Čes. Kopisty 3:2 (1:0) 16.09. 10:30 -
Svádov - Lukavec 4:1 (2:1) 09.09. 10:30 -
Litvínov - Meziboří 1:2 (1:1) 17.06. 10:30 -
Mojžíř - Pokratice 2:3 (1:1) 10.06. 17:00 -
Rumburk - Ervěnice 2:3 (1:2) 04.06. 10:30 -
Heřmanov - Křešice 5:3 (1:0) 28.05. 17:00 -
Čes. Kamenice - Velké Březno 7:3 (3:1) 20.05. 13:30 -
Roudnice B - Křešice 5:2 (1:2) 14.05. 17:00 -
H.Podluží - D. Poustevna 8:2 (3:0) 06.05. 17:00 -
Markvartice - D. Podluží 2:0 (1:0) 30.04. 15:00 -
Blažim - Lenešice 1:3 (0:2) 29.04. 10:00 -
Mikulášovice - D. Poustevna 1:2 (1:0) 22.04. 17:00 -
Novosedlice - Osek 4:2 (2:1) 15.04. 12:30 -
Heřmanov - Liběšice 5:3 (4:0) 26.11. 14:30 -
Modrá - Bílina zrušen -
Dobkovice - Hostovice 3:1 (0:0) 23.10. 15:30 -
Proboštov - Rumburk 6:1 (4:1) 15.10. 13:30 -
Pokratice - Proboštov 1:3 (0:2) 08.10. 14:00 -
Chlumčany - Strupčice 4:2 (3:1) 24.09. 10:30 -
Ledvice - Pokratice 4:2 (1:1) 10.09. 15:00 -
Osek - Údlice 2:1p. (1:1) 03.09. 13:30 -
Heřmanov - Chuderov 1:4 (1:3) 28.08. 17:00 -
Pokratice - Bílina 5:1 (3:1) 20.08. 14:00 -
Ploskovice - Býčkovice 1:4 (1:2) 18.06. 17:00 -
Šluknov - Roudnice 1:3 (0:3) 11.06. 17:00 -
Dobroměřice - Neštěmice 0:3 (0:1) 04.06. 13:30 -
Bohušovice - Svádov 6:1 (1:1) 28.05. 13:30 -
Čes. Kamenice B - Roma Děčín 3:1 (2:1) 22.05. 15:00 -
Duchcov - Nové Sedlo 2:6 (1:4) 21.05. 10:00 -
Pokratice - Heřmanov 5:2 (3:0) 14.05. 13:30 -
Ledvice - Šluknov 3:1 (2:1) 07.05. 13:30 -
Chuderov - Dobkovice 0:3 (0:1) 30.04. 10:00 -
Svádov - Hostovice 3:1 (2:0) 23.04. 13:30 -
Ervěnice - Libouchec 1:3 (1:2) 16.04. 17:00 -
Neštěmice - Ervěnice 7:0 (2:0) 09.04. 10:00 -
Chlumčany - Údlice 6:1 (1:0) 02.04. 16:30