Teska Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Křešice - Bohušovice 5:7 (1:2) 18.05. 13:30 -
Osek - Chlumčany 4:1 (2:1) 04.05. 10:30 -
Trmice - Křešice 1:4 (1:1) 20.04. 10:30 -
Žitenice - Velké Březno 2:1 (1:1) 06.04. 13:30 -
Osek - Klášterec 0:3 (0:3) 23.03. 10:30 -
Žitenice - Chlumec 7:5 (1:3) 09.03. 11:00 -
Svádov - Velké Březno 5:1 (3:0) 11.11. 14:00 -
Kovářská - Kadaň 2:6 (2:3) 04.11. 14:00 -
Trmice - Roudnice B 0:3 (0:1) 14.10. 10:30 -
Roma Děčín - Verneřice 9:0 (7:0) 30.09. 16:00 -
Bohušovice - Velké Březno 4:1 (3:0) 27.09. 17:00 -
Křešice - Heřmanov 3:4 (2:0) 09.09. 13:30 -
Čížkovice - Sulejovice 2:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
Sebuzín - Křešice 4:1 (2:0) 20.08. 17:00 -
Strupčice - Obrnice 8:1 (4:1) 03.06. 13:30 -
Hostovice - Chlumec 5:1 (3:1) 28.05. 15:00 -
Křešice - Chlumec 3:2 (0:0) 07.05. 16:30 -
Duchcov - Vroutek 8:0 (4:0) 22.04. 10:30 -
Velké Březno - Křešice 2:1 (1:0) 16.04. 16:30 -
Křešice - Liběšice 1:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Heřmanov - Dobkovice 4:2 (4:1) 12.03. 13:00 -
Bohušovice - Chlumec 9:0 (4:0) 12.11. 14:00 -
Osek - Litvínov 4:2 (2:1) 29.10. 11:00 -
Velké Březno - Střekov 5:0 (2:0) 01.10. 13:30 -
Hostovice - Bohušovice 5:0 (2:0) 28.09. 15:00 -
Podbořany - Blažim 2:1p. (1:0) 17.09. 13:00 -
Vroutek - Málkov 1:0p. (0:0) 27.08. 10:30 -
Svádov - Chlumec 2:4 (1:4) 18.06. 13:30 -
Blažim - Lenešice 2:1 (1:0) 04.06. 13:30 -
Kopisty - Osek 5:4 (5:1) 28.05. 13:00 -
Union Děčín - Bohušovice 3:7 (1:4) 22.05. 15:00 -
Nové Sedlo - Údlice 4:1 (3:1) 14.05. 10:30 -
Chabařovice - Svádov 4:0 (1:0) 30.04. 10:00 -
Duchcov - Chlumčany 1:0p. (0:0) 09.04. 10:00 -
Heřmanov - Unčín 4:0 (2:0) 27.03. 15:00 -
Blažim - Obrnice 3:1 (2:1) 19.03. 11:00 -
Vroutek - Ohníč 2:1 (1:1) 12.03. 10:30 -
Chlumčany - Kopisty 15:0 (8:0) 13.11. 14:00 -
Chlumčany - Lenešice 0:1 (0:0) 31.10. 14:30 -
Kopisty - Meziboří 1:6 (1:4) 10.10. 14:00 -
Kr. Dvůr - Březno 1:2p. (1:1) 02.10. 13:00 -
Ohníč - Meziboří 1:0 (1:0) 11.09. 13:30 -
Jun. Děčín - Chuderov 6:1 (2:1) 28.08. 10:30 -
Osek - Kr. Dvůr 6:0 kont. (0:0) 21.08. 13:30 -
Vaňov - Heřmanov 2:3 (2:1) 10.10. 12:30 -
Bezděkov - Jun. Děčín 3:2 (1:2) 27.09. 16:30 -
Obrnice - Vroutek 3:7 (2:3) 12.09. 10:30 -
Podbořany - Chlumčany 2:1 (0:0) 29.08. 13:30 -
Union Děčín - Čes. Kopisty 2:6 (1:1) 23.08. 17:00 -
Jun. Děčín - Bohušovice 2:1 (1:0) 08.03. 15:00