Vlk Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Frenštát - Bohumín 1:1 (1:1) 19.05. 17:00 -
Bzenec - Baťov 7:1 (3:0) 04.05. 16:30 -
Slavičín - Nový Jičín 1:0 (0:0) 14.04. 10:15 -
Břeclav - AFC 4:1 (2:1) 30.03. 10:15 -
Bílovec - Polanka 1:4 (1:1) 10.03. 14:30 -
Lanžhot - Havl. Brod 2:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Slavičín - Všechovice 2:1 (0:1) 15.10. 10:15 -
Maraton - Speřice 2:2 (2:2) 24.09. 15:30 -
Havířov - Vítkovice 2:2 (2:2) 10.09. 10:15 -
Břeclav - Brno B 1:4 (1:3) 23.08. 16:30 -
Šternberk - Nový Jičín 1:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Přerov - Holešov 1:1 (1:1) 03.06. 17:00 -
Nový Jičín - Val. Meziříčí 1:3 (0:1) 27.05. 10:15 -
AFC - Bystřice 2:2 (1:0) 06.05. 15:30 -
Vsetín - Slavičín 1:4 (0:2) 29.04. 16:00 -
Frenštát - Opava B 0:2 (0:0) 16.04. 16:00 -
1. HFK - Skaštice 3:0 (2:0) 01.04. 10:15 -
Slavičín - Nové Sady 2:3 (1:2) 18.03. 15:00 -
Baťov - Nové Sady 3:2 (3:1) 21.10. 18:30 -
Rýmařov - Hlubina 2:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Polanka - Nový Jičín 1:2 (0:2) 18.09. 15:30 -
Všechovice - Kozlovice 2:3 (1:0) 21.08. 16:30 -
Bzenec - Baťov 1:2 (1:0) 12.08. 17:30 -
Lanžhot - Bystřice 7:0 (4:0) 12.06. 17:00 -
Dětmarovice - Rýmařov 0:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Opava B - Bílovec 3:2 (1:1) 15.05. 10:15 -
Polanka - Heřmanice 6:0 (3:0) 08.05. 16:30 -
Slavičín - Hranice 1:4 (1:2) 24.04. 10:15 -
Strání - Skaštice 0:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Lidečko - Brumov B 0:1 (0:0) 31.10. 13:30 -
MFK Bruntál - Rýmařov 0:0 (0:0) 24.10. 14:30 -
Heřmanice - Dětmarovice 0:1 (0:0) 16.10. 14:30 -
Holešov - Slavičín 1:1 (1:0) 02.10. 15:00 -
Brno B - Hodonín 3:1 (1:0) 05.09. 10:15 -
Všechovice - Vsetín 3:4 (2:3) 29.08. 16:30 -
Lanžhot - Start 1:2 (1:0) 22.08. 16:30 -
Bzenec - Hranice 3:4 (2:1) 14.08. 16:00 -
Polanka - Rýmařov 0:3 (0:1) 03.10. 15:00 -
Kunovice - Těšnovice 3:2p. (1:1) 27.09. 10:15 -
Hranice - Strání 1:1 (1:1) 26.09. 15:30 -
Bojkovice - Šumice 4:3 (1:2) 20.09. 15:30 -
Brumov - Kozlovice 1:4 (0:2) 13.09. 10:15 -
Vlčnov - Tlumačov 0:2 (0:1) 30.08. 16:30 -
Třinec B - Vítkovice 2:2 (1:1) 23.08. 10:30 -
Havl. Brod - Tasovice 3:5 (2:4) 02.11. 10:15 -
Vel. Bíteš - Start 1:2 (0:2) 13.10. 15:00 -
Brno B - Ždírec 5:0 (2:0) 29.09. 10:15 -
Kelč - Kateřinice 1:2 (1:1) 21.09. 15:00 -
Val. Meziříčí - Opava B 1:2 (0:2) 14.09. 16:00 -
Štítná - Brumov 1:2 (0:1) 12.05. 16:30