MAIELLO Francesco
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Klatovy - Soběslav 2:4 (1:1) 11.05. 17:00 -
Doubravka - Příbram B 4:2 (0:1) 13.04. 16:30 -
Aritma - Č. Krumlov 0:0 (0:0) 16.03. 10:15 -
Domažlice B - Příbram B 4:0 (2:0) 05.11. 10:30 -
Klánovice - Chodov 3:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Katovice - Komárov 1:2 (0:2) 07.10. 16:00 -
Petřín - Klatovy 1:1 (1:1) 02.09. 10:15 -
Soběslav - Hořovice 2:3 (0:2) 12.08. 17:00 -
Štětí - Libiš 0:1 (0:0) 01.04. 10:15 -
Č. Krumlov - Tochovice 4:3 (2:1) 25.03. 10:30 -
Králův Dvůr - SK Rakovník 3:0 (2:0) 09.10. 10:30 -
Letohrad - Horky 5:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
J. Hradec - Doubravka 2:3 (1:1) 05.09. 16:00 -
Č. Lípa - Chomutov 1:1 (0:0) 13.08. 18:00 -
Hlinsko - Čáslav 0:1 (0:1) 01.08. 17:00 -
Poříčany - Čáslav 2:3p. (1:0) 04.10. 15:00 -
Březová - Č. Brod 0:2 (0:1) 12.09. 16:00 -
Mar. Lázně - Robstav 1:7 (1:2) 23.08. 10:30 -
Nymburk - Libiš 0:3 (0:1) 03.11. 14:00 -
Mýto - Hv. Cheb 6:2 (2:1) 13.10. 15:30 -
Č. Brod - Brandýs n.L. 1:0 (1:0) 21.09. 16:30 -
Č. Lípa - Dobříš 2:1p. (1:1) 31.08. 17:00 -
Petřín - Hv. Cheb 0:2 (0:0) 10.08. 10:15 -
Hořovice - Sedlčany 0:1 (0:1) 15.06. 17:00 -
Hrobce - Neratovice 1:4 (0:2) 09.06. 10:15 -
Ostrá - Souš 3:2 (2:2) 19.05. 17:00 -
Trutnov - Chrastava 5:2 (2:1) 28.04. 17:00 -
SK Rakovník - Klatovy 4:0 (1:0) 11.04. 17:00 -
Robstav - Dobříš 2:1 (2:0) 07.04. 10:15 -
1999 Praha - Libuš 2:4 (1:1) 17.11. 16:00 -
Dukla JM - Královice 2:0 (1:0) 12.11. 13:00 -
Doubravka - SK Rakovník 4:3p. (0:1) 04.11. 14:00 -
Zbraslav - Újezd n. Lesy 1:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
Kolín - Vykáň 1:2p. (1:1) 01.10. 16:00 -
Ďáblice - Admira B 2:3 (2:1) 10.09. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Královice 2:1 (2:1) 20.08. 17:00 -
Kyje - Štěrboholy 0:3 (0:1) 17.06. 16:00 -
Královice - Vršovice 0:1 (0:0) 03.06. 14:30 -
Dukla JM - Ďáblice 9:1 (5:0) 27.05. 10:30 -
Admira B - Braník 0:0 (0:0) 21.05. 15:00 -
Cholupice - Ďáblice 0:4 (0:0) 14.05. 17:00 -
Motorlet B - Ďáblice 2:0 (1:0) 23.04. 15:00 -
Vršovice - Újezd n. Lesy 2:3 (2:2) 01.04. 10:30 -
Zličín - Královice 0:0 (0:0) 11.03. 10:30 -
Ďáblice - Háje 3:1 (2:1) 02.10. 16:30 -
Zličín B - Řepy 3:4 (1:3) 24.09. 13:30 -
Kyje - Vyšehrad B 0:5 (0:1) 28.08. 17:00 -
Zbraslav - Admira B 8:2 (4:0) 21.08. 17:00 -
Stodůlky - Zbraslav 2:2 (0:2) 29.05. 17:00 -
ČAFC - Cholupice 2:4 (1:2) 07.05. 10:15