ŠPIVÁK Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Újezd - Všeradice 2:8 (1:3) 18.06. 14:00 -
Praskolesy - Hostomice 6:3 (3:1) 05.06. 14:00 -
Chrustenice - Chodouň 5:2 (4:2) 04.06. 14:00 -
Svatá - Osov 3:1 (1:1) 29.05. 14:00 -
Nižbor - Cembrit Beroun 3:3 (2:1) 28.05. 17:00 -
Loděnice B - Všeradice 1:4 (1:1) 22.05. 17:00 -
Neumětely - Chyňava 2:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Broumy - Hudlice 1:1 (0:1) 11.05. 17:30 -
Zdejcina - Libomyšl 2:7 (2:4) 08.05. 14:00 -
Osov - Vysoký Újezd 2:3 (0:2) 01.05. 14:00 -
Drozdov - Hořovice B 3:3 (3:1) 23.04. 14:00 -
Beroun B - N.Jáchymov 1:2 (0:1) 17.04. 17:00 -
Libomyšl - Chrustenice 0:5 (0:1) 16.04. 14:00 -
Chyňava B - Osov 0:2 (0:1) 10.04. 13:30 -
Podluhy - Mořina 5:1 (2:1) 09.04. 13:30 -
Srbsko - Chodouň 1:5 (1:2) 03.04. 13:30 -
Tetín - Zaječov 4:3 (2:1) 02.04. 11:00 -
Žebrák - Karlštejn 7:0 (5:0) 13.11. 13:30 -
Neumětely B - Újezd B 4:0 (2:0) 07.11. 12:30 -
Chyňava - Cembrit Beroun 3:1 (2:0) 06.11. 14:00 -
Březová - Osek B 2:1 (2:1) 30.10. 11:00 -
Hudlice - Loděnice B 4:3 (1:2) 28.10. 10:30 -
Zaječov - Cembrit Beroun 3:1 (1:0) 23.10. 15:30 -
Všeradice B - Chrustenice 1:1 (1:0) 10.10. 13:00 -
Nižbor - Stašov 7:1 (2:0) 09.10. 16:00 -
Újezd - Tmaň 1:7 (0:3) 02.10. 16:00 -
Zaječov B - Osek B 1:6 (0:1) 02.10. 13:00 -
Hýskov - Mořina 3:2 (2:0) 26.09. 16:30 -
Tetín - N.Jáchymov 1:5 (1:0) 25.09. 16:30 -
Chyňava B - Zdice B 2:7 (1:4) 19.09. 13:30 -
Praskolesy - Újezd 4:4 (1:1) 18.09. 13:30 -
Žebrák B - Cerhovice B 6:3 (3:3) 12.09. 14:00 -
Tmaň - Lochovice 1:1 (1:0) 11.09. 14:00 -
Broumy - Osek 5:5 (3:3) 04.09. 14:00 -
Vysoký Újezd - Chyňava B 1:2 (0:2) 06.09. 14:00 -
Podluhy - Tmaň 7:1 (1:0) 05.09. 17:00 -
Březová - Lochovice 3:3 (2:1) 05.09. 14:00 -
Mořina - Všeradice 0:3 (0:0) 16.06. 17:00 -
Žebrák - N.Jáchymov 2:2 (1:0) 08.06. 17:00 -
Loděnice B - Zaječov 0:4 (0:0) 02.06. 17:00 -
Nižbor - Zadní Třebaň 3:3 (1:3) 01.06. 17:00 -
Svatá - Cerhovice B 3:0 (1:0) 26.05. 17:00 -
Karlštejn - Chyňava 1:2 (0:1) 25.05. 17:00 -
Lochovice - Drozdov B 0:0 (0:0) 25.05. 14:00 -
Újezd B - Tlustice B 1:7 (1:5) 12.05. 14:00 -
Tmaň - Hýskov 0:2 (0:1) 11.05. 14:00 -
Chodouň - Zdejcina 3:0 (1:0) 05.05. 10:15 -
Chyňava - Březová 1:3 (1:0) 04.05. 17:00 -
N.Jáchymov - Cembrit Beroun 4:0 (1:0) 28.04. 17:00 -
Tetín - Cerhovice B 6:0 (5:0) 27.04. 17:00