ŠTĚPÁNEK Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chodouň - Tmaň 2:2 (1:2) 29.09. 13:00 -
Praskolesy - Podluhy 2:1 (2:0) 17.06. 17:00 -
Běštín - Újezd 4:4 (0:3) 28.05. 14:00 -
Svatá - Hudlice 0:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Rpety - Tlustice B 4:1 (1:0) 19.11. 10:15 -
Žebrák - Stašov 2:5 (1:3) 12.11. 14:00 -
Chyňava - Loděnice B 2:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Chodouň - Zdejcina 1:2 (1:0) 30.10. 10:15 -
Králův Dvůr B - Drozdov 8:0 (6:0) 28.10. 14:30 -
Nižbor - Beroun B 3:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
Tmaň - Újezd B 5:1 (3:1) 22.10. 12:30 -
Vysoký Újezd - Srbsko 3:1 (1:0) 16.10. 16:00 -
Stašov - Neumětely 2:2 (1:2) 15.10. 16:00 -
Praskolesy - Komárov B 5:4 (3:2) 08.10. 16:00 -
Osek - Lochovice 3:2 (1:2) 01.10. 16:30 -
Karlštejn - Tetín 3:0 (2:0) 24.09. 10:15 -
Hořovice B - Králův Dvůr B 2:2 (1:0) 18.09. 17:00 -
Hostomice B - Praskolesy 1:2 (1:1) 17.09. 14:00 -
Lochovice B - Osov 1:1 (0:1) 11.09. 17:00 -
Chrustenice - Cembrit Beroun 1:2 (0:1) 10.09. 17:00 -
Neumětely B - Zaječov 1:4 (1:2) 04.09. 14:00 -
Chyňava - Tlustice 3:1 (2:1) 03.09. 17:00 -
Loděnice B - Žebrák 2:2 (1:0) 28.08. 17:00 -
Újezd - Chaloupky 7:2 (6:1) 27.08. 17:00 -
Osek - Chyňava 2:2 (2:2) 18.06. 10:15 -
Neumětely - Všeradice 2:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Nižbor B - Karlštejn 0:4 (0:3) 29.05. 14:00 -
Újezd - Hostomice B 11:0 (6:0) 28.05. 17:00 -
Svatá - Lužce 7:2 (4:1) 22.05. 17:00 -
Praskolesy - Králův Dvůr B 2:3 (1:2) 21.05. 17:00 -
Chlumec - Tetín 4:1 (2:0) 15.05. 17:00 -
Zaječov - Komárov B 0:2 (0:1) 14.05. 17:00 -
Chaloupky - Stašov B 3:0 kont. (0:0) 14.05. 14:00 -
Újezd B - Drozdov B 4:0 (1:0) 08.05. 17:00 -
Neumětely B - Rpety 2:1 (1:0) 01.05. 14:00 -
Chyňava - Broumy 1:2 (0:1) 30.04. 17:00 -
Karlštejn - Srbsko 1:0 (0:0) 23.04. 17:00 -
Chodouň - Cembrit Beroun 0:1 (0:1) 17.04. 13:00 -
Neumětely - Stašov 2:0 (1:0) 16.04. 17:00 -
Lochovice - Běštín 2:2 (1:1) 09.04. 16:30 -
Podluhy - Březová 2:0 (0:0) 02.04. 16:30 -
Felbabka - Chaloupky 0:4 (0:0) 02.04. 13:30 -
N.Jáchymov - Vysoký Újezd 10:0 (6:0) 27.03. 15:00 -
Králův Dvůr B - Osek 2:5 (1:2) 26.03. 15:00 -
Tetín - Chyňava 1:0 (0:0) 07.11. 14:00 -
Broumy - Praskolesy 0:1 (0:0) 25.10. 14:30 -
Nižbor B - Zdice B 3:0 (2:0) 18.10. 14:00 -
Beroun B - Všeradice 2:1 (0:1) 11.10. 16:00 -
Srbsko - Svatá 2:6 (1:4) 04.10. 16:00 -
Broumy - Chyňava 2:7 (1:3) 27.09. 16:30