NEDĚLA Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stěbořice - Březová 4:0 (1:0) 27.04. 16:30 -
Stěbořice - Štítina 2:0 (2:0) 27.05. 17:00 -
Kylešovice - Otice 2:0 (0:0) 12.11. 16:00 -
Stěbořice - Vřesina 3:2 (1:0) 22.10. 14:30 -
Stěbořice - Litultovice 3:2 (1:1) 11.06. 17:00 -
Palhanec - Deštné 2:0 (2:0) 07.05. 16:30 -
Palhanec - Štáblovice 2:10 (0:2) 25.09. 15:30 -
Štítina - Vávrovice 2:0 (1:0) 05.09. 16:00 -
Stěbořice - Kylešovice 7:1 (3:1) 03.10. 15:30 -
Palhanec - Sosnová 0:3 (0:1) 19.10. 14:00 -
Litultovice - Stěbořice 0:1 (0:0) 06.10. 15:00 -
Komárov - Těškovice 0:3 (0:1) 15.09. 16:00 -
Kylešovice - Těškovice 4:3 (3:0) 18.08. 16:00 -
Stěbořice - Březová 4:0 (2:0) 08.06. 17:00 -
Štítina - Vřesina 0:2 (0:1) 27.04. 14:00 -
Heřmanice - Brumovice 0:3 (0:1) 06.04. 15:30 -
Litultovice - Hlavnice 1:2 (0:0) 23.03. 15:00 -
Palhanec - P. Polom B 2:5 (1:2) 03.11. 14:00 -
Komárov - Hrabyně 5:2 (4:0) 09.09. 16:00 -
Komárov - Palhanec 9:1 (3:0) 03.06. 17:00 -
Bolatice B - Služovice 2:3 (1:0) 26.05. 17:00 -
Stěbořice - Litultovice 3:0 (2:0) 19.05. 17:00 -
Budišov - Kobeřice B 4:1 (1:0) 13.05. 16:30 -
Dolní Životice - Vřesina 0:3 (0:0) 15.04. 10:00 -
Otice - Stěbořice 2:4 (2:1) 07.04. 15:30 -
Libhošť - Jablunkov 3:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
H.Benešov - Štěpánkovice 0:4 (0:4) 28.10. 14:00 -
Suché Lazce - Úvalno 4:2 (1:1) 07.10. 15:00 -
Albrechtice - Suché Lazce 1:2 (0:1) 02.09. 16:30 -
Slavkov - Bolatice 2:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
Kr. Loučky - Jakubčovice 1:2 (1:2) 20.05. 17:00 -
Libhošť - B.Albrechtice 3:4 (1:3) 30.04. 16:30 -
Dolní Lhota - Šilheřovice 0:0 (0:0) 08.04. 15:30 -
Štěpánkovice - Ludgeřovice 3:5 (0:1) 26.03. 15:00 -
Slavkov - Žimrovice 6:1 (4:0) 06.11. 14:00 -
Štítina - Štěpánkovice 4:1 (0:0) 29.10. 14:00 -
Oldřišov - Štěpánkovice 4:2 (1:1) 18.09. 16:00 -
Chuchelná - Hať 3:2 (1:1) 28.08. 17:00 -
Věřňovice - Řepiště 1:1 (0:1) 21.08. 17:00 -
Chomýž - Štěpánkovice 2:5 (1:3) 11.06. 17:00 -
Jakubčovice - Hlubina 4:1 (2:0) 21.05. 17:00 -
Spálov - Kateřinice 1:1 (0:1) 15.05. 17:00 -
Otice - Štěpánkovice 1:2 (0:0) 16.04. 16:00 -
V. Heraltice - Světlá Hora 6:0 (4:0) 02.04. 15:30 -
Stará Bělá - Vřesina 4:0 (4:0) 26.03. 15:00 -
MFK Bruntál B - Světlá Hora 6:1 (3:0) 01.11. 14:00 -
P. Polom - Vendryně 3:1 (2:1) 20.09. 16:00 -
Břidličná - Český Těšín 3:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Vítkov - Vendryně 2:2 (1:0) 22.08. 17:00