BĚLÁK Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vyškov - Líšeň 0:0 (0:0) 19.05. 17:00 -
Sigma B - Opava 1:0 (0:0) 07.04. 10:15 -
Sigma B - Jihlava 3:0 (1:0) 04.03. 16:00 -
Zlín B - Hlučín 0:3 (0:1) 12.11. 10:30 -
Hodonín - Hranice 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Kozlovice - Rýmařov 1:1 (1:1) 15.10. 15:00 -
Vlašim - Opava 1:1 (0:1) 23.09. 16:30 -
Sigma B - Příbram 2:1 (1:0) 03.09. 10:15 -
Varnsdorf - Sparta B 2:2 (0:2) 13.08. 17:00 -
Vlašim - Chrudim 1:1 (1:0) 29.07. 17:00 -
Rosice - Uh. Brod 2:1 (2:1) 15.06. 17:30 -
Kroměříž - Hranice 5:0 (2:0) 03.06. 17:00 -
Uh. Brod - Kroměříž 1:3 (1:3) 24.05. 17:00 -
Slovácko B - Uh. Brod 1:0 (0:0) 30.04. 10:15 -
Havířov - Karviná B 0:3 (0:1) 23.04. 10:15 -
Zlínsko - Uničov 1:3 (0:1) 18.04. 17:00 -
Kroměříž - Rosice 1:1 (0:1) 15.04. 16:00 -
Hranice - Uničov 1:3 (0:2) 31.03. 18:00 -
Zlín B - Uh. Brod 2:0 (0:0) 19.03. 10:30 -
Hranice - Zlínsko 3:0 (1:0) 18.11. 17:00 -
Znojmo - Blansko 1:2 (0:1) 13.11. 10:15 -
Uh. Brod - Frýdlant 2:2 (2:0) 22.10. 14:30 -
Nové Město - Znojmo 2:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Vel. Meziříčí - Rosice 0:3 (0:3) 25.09. 10:15 -
Nové Město - Blansko 1:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Kroměříž - Uh. Brod 3:2 (3:1) 31.08. 17:00 -
Slovácko B - Vítkovice 6:0 (3:0) 28.08. 10:15 -
Rosice - Frýdlant 5:1 (2:0) 13.08. 17:00 -
Vel. Meziříčí - Nové Město 3:0 (2:0) 10.06. 18:00 -
Zlín B - Fr. Místek 2:2 (0:2) 22.05. 10:30 -
Rosice - Znojmo 3:1 (1:1) 14.05. 16:30 -
Nové Město - Ostrava B 1:2 (0:2) 23.04. 16:00 -
Holešov - 1. HFK 0:1 (0:0) 16.04. 16:00 -
Lanžhot - Havl. Brod 3:2 (2:1) 03.04. 15:30 -
Jihlava B - Uničov 2:5 (1:4) 06.03. 10:15 -
Slavičín - Strání 2:0 (0:0) 24.10. 10:15 -
Nové Sady - Kozlovice 4:1 (3:0) 25.09. 15:30 -
Dětmarovice - Nový Jičín 2:3 (1:1) 11.09. 16:00 -
Hranice - Slavičín 5:0 (0:0) 04.09. 16:00 -
Břeclav - Lanžhot 1:2 (0:1) 28.08. 10:30 -
Všechovice - Přerov 1:1 (0:1) 15.08. 17:00 -
Hodonín - Tasovice 2:2 (2:1) 03.10. 15:00 -
Nové Sady - Kozlovice 1:1 (0:1) 26.09. 15:30 -
Bystřice - Havl. Brod 0:0 (0:0) 19.09. 15:30 -
Ždírec - Polná 5:0 (3:0) 06.09. 16:00 -
AFC - Břeclav 1:1 (0:1) 16.08. 16:30 -
Sparta Brno - Svratka 3:0 (2:0) 02.11. 14:00 -
Bohunice - Bosonohy 2:1 (0:0) 26.10. 10:15 -
Šlapanice - Soběšice 4:0 (2:0) 12.10. 15:00 -
Rajhradice - Hroznová Lhota 6:4 (4:2) 06.10. 15:00