BARTOŠ Ivan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bylnice - Kelč 1:3 (1:1) 26.05. 17:00 -
Kateřinice - Val. Meziříčí B 2:0 (1:0) 18.05. 14:00 -
Ratiboř - H. Bečva 1:5 (0:2) 11.05. 16:30 -
Rožnov B - Kladeruby 3:2 (2:1) 10.05. 18:00 -
Kelč - Bynina 1:2 (0:1) 27.04. 16:00 -
Zborovice - Dol.Němčí 1:2 (1:0) 14.04. 15:30 -
Kostelec - Hvozdná 6:2 (3:1) 07.04. 15:30 -
Val.Polanka - Prostř.Bečva 1:2 (1:1) 31.03. 15:00 -
Rožnov - Prostř.Bečva 1:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Rožnov B - Skalička 7:3 (3:0) 03.11. 17:30 -
Val. Meziříčí B - Vidče 3:2 (2:1) 28.10. 14:00 -
Příluky - Hvozdná 0:1 (0:0) 22.10. 14:30 -
H. Bečva - Brumov B 2:1 (1:0) 27.09. 16:45 -
Dol.Bečva - Val. Meziříčí B 3:3 (1:1) 24.09. 15:30 -
Příluky - Veselá 0:3 (0:2) 17.09. 15:30 -
Podlesí - Val. Meziříčí B 1:2 (0:1) 10.09. 16:00 -
Prlov - Jablůnka 3:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Halenkov - Poličná 3:2 (1:2) 19.08. 16:30 -
H. Bečva - Ludkovice 1:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Kelč - Podlesí 1:4 (0:2) 17.06. 14:00 -
Jaroslavice - Lužkovice 6:3 (3:0) 11.06. 17:00 -
Topolná - Velký Ořechov 3:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
H. Bečva - Jablůnka 2:1 (2:0) 02.06. 17:30 -
Dolní Lhota - Hovězí 2:1 (1:1) 27.05. 10:00 -
Lužkovice - Ludkovice 0:2 (0:0) 21.05. 17:00 -
Halenkov - Vlachovice 5:1 (2:0) 06.05. 16:30 -
O.N.Ves - Zlechov 2:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Zborovice - Bojkovice 3:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Jaroslavice - Kroměříž B 3:5 (1:0) 22.10. 14:30 -
Dolní Lhota - Vlachovice 1:3 (0:2) 17.09. 15:30 -
Lužkovice - Kostelec 1:1 (1:0) 10.09. 16:00 -
Malenovice - Zlechov 1:2 (0:2) 04.09. 16:00 -
Vlachovice - Poličná 2:1 (0:0) 27.08. 13:30 -
Děrné - Bartošovice 2:3 (2:1) 18.06. 17:00 -
Lískovec - Ostravice 1:0 (0:0) 18.05. 17:30 -
Lučina - Jablunkov 3:0 (0:0) 30.04. 16:30 -
Třebovice - Šilheřovice 5:0 (2:0) 23.04. 16:00 -
Straník - Starý Jičín B 1:0 (1:0) 17.04. 16:00 -
Ludgeřovice - Hradec 4:1 (4:0) 06.11. 14:00 -
B.Albrechtice - Dobratice 2:0 (2:0) 31.10. 14:30 -
Šilheřovice - Hať 0:2 (0:0) 24.10. 14:30 -
Kr. Loučky - Budišov 4:1 (3:0) 10.10. 10:00 -
Tichá - Starý Jičín 0:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
Veřovice - Starý Jičín 0:2 (0:1) 28.09. 15:00 -
Petřvald - Nýdek 4:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
Dobrá - Jistebník 0:1 (0:0) 21.08. 16:30 -
Žimrovice - Slavkov 2:4 (2:1) 14.08. 17:00 -
Ostravice - Vlčovice 2:2 (2:0) 10.10. 15:00 -
Stará Bělá - Vřesina 2:3 (0:1) 03.10. 15:30 -
Slavkov - Štěpánkovice 0:3 (0:1) 20.09. 16:00