Baum Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Králův Dvůr - Bohemians B 3:1 (1:0) 24.05. 18:00 -
Ústí n/O - Hlinsko 2:0 (1:0) 18.05. 17:00 -
Č. Lípa - Souš 2:1 (1:0) 04.05. 17:00 -
Zápy - Přepeře 5:0 (3:0) 28.04. 17:00 -
Ústí n/O - Trutnov 2:0 (2:0) 30.03. 16:30 -
Bohemians B - K. Vary 0:0 (0:0) 17.03. 10:15 -
Újezd - Chomutov 0:1 (0:0) 16.03. 10:15 -
Přepeře - Hradec B 0:2 (0:1) 02.03. 10:30 -
Přepeře - Boleslav B 1:5 (0:3) 11.11. 10:30 -
Ústí n/O - Slavia HK 6:1 (3:0) 28.10. 14:30 -
Plzeň B - Povltavská FA 2:2 (0:0) 15.10. 10:30 -
Hradec B - Kolín 1:1 (0:0) 01.10. 10:15 -
Zápy - Velvary 1:0 (0:0) 24.09. 14:30 -
Brozany - Pardubice B 1:1 (1:0) 17.09. 16:30 -
Trutnov - Ústí n/O 2:5 (1:3) 02.09. 17:00 -
Souš - Kolín 0:0 (0:0) 19.08. 15:00 -
Liberec B - Velvary 2:4 (0:2) 06.08. 10:15 -
Vltavín - Králův Dvůr 3:4 (1:2) 27.05. 10:15 -
Souš - Přepeře 2:0 (1:0) 20.05. 15:00 -
Mar. Lázně B - Cheb 8:2 (2:1) 13.05. 14:00 -
K. Vary - Vltavín 1:2 (0:0) 10.05. 18:00 -
Admira - Zbuzany 3:1 (2:0) 16.04. 10:15 -
Kosmonosy - Admira B 3:2 (0:1) 08.04. 10:30 -
Sokolov - Dynamo B 1:5 (1:3) 01.04. 10:15 -
Motorlet - Plzeň B 0:5 (0:3) 25.03. 10:15 -
Povltavská FA - Domažlice 0:1 (0:1) 12.03. 14:30 -
Oldřichov - Žatec 3:2 (3:0) 26.11. 16:00 -
Souš - Hradec B 1:2 (1:2) 29.10. 14:30 -
Velvary - Živanice 2:2 (1:0) 15.10. 15:30 -
Jablonec B - Chlumec 1:0 (0:0) 08.10. 10:15 -
Dynamo B - Povltavská FA 3:3 (3:3) 24.09. 13:30 -
Domažlice - Zbuzany 3:1 (3:0) 27.08. 17:00 -
Robstav - Písek 7:2 (4:0) 20.08. 14:30 -
Zápy - Pardubice B 1:1 (0:1) 07.08. 17:00 -
Přepeře - Boleslav B 6:1 (5:0) 01.06. 17:00 -
Sokolov - Benešov 3:0 (1:0) 28.05. 10:15 -
Živanice - Liberec B 1:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Ústí n/O - Dukla B 1:6 (1:2) 16.04. 17:00 -
Březová - Tn Rakovník 3:0 (3:0) 26.03. 10:15 -
Beroun - Doubravka 0:4 (0:1) 30.10. 14:30 -
Jesenice - Pustověty 1:0 (0:0) 16.10. 15:30 -
Dobříš - Ostrov 3:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Hv. Cheb - Robstav 1:3 (0:1) 11.09. 16:00 -
Mar. Lázně - Klatovy 4:1 (1:0) 14.08. 10:15 -
Modrá - Domoušice 4:3p. (0:2) 04.10. 16:00 -
Brná - Lovosice 1:2 (1:0) 19.09. 16:30 -
Osek - Duchcov 2:1 (2:1) 12.09. 13:30 -
Srbice - Oldřichov 5:1 (2:0) 05.09. 10:30 -
Bílina - Roudnice 2:0 (0:0) 29.08. 15:00 -
Souš B - Krupka 1:2 (0:1) 23.08. 17:00