CHUSTECKI Jaroslaw Pawel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ďáblice - Vršovice 2:1 (1:1) 16.11. 10:30 -
Vyšehrad B - Třeboradice 3:2 (1:2) 09.11. 14:00 -
Slavoj Podolí - Dukla JM 0:5 (0:1) 26.10. 10:15 -
Nebušice - Stodůlky 1:0 (1:0) 12.10. 15:30 -
Př.Kopanina - Vyšehrad B 4:1 (1:1) 05.10. 16:00 -
Povltavská FA B - D. Břežany 5:2 (3:2) 28.09. 16:30 -
Vonoklasy - Kazín 1:1 (1:1) 21.09. 16:30 -
Královice - Admira B 2:2 (0:1) 21.09. 10:30 -
Př.Kopanina - Újezd n. Lesy 6:3 (4:1) 07.09. 17:00 -
Vinoř - Satalice 6:2 (3:0) 01.09. 17:00 -
Hostivař - Újezd 3:4 (1:3) 24.08. 10:30 -
ČAFC - Vršovice 1:2 (1:0) 18.08. 17:00 -
Modřany - Nebušice 3:0 (1:0) 10.08. 11:00 -
Slavoj Podolí - Újezd 0:2 (0:0) 15.06. 10:15 -
Třeboradice - Vyšehrad B 2:2 (1:1) 08.06. 10:30 -
Partisan - Spoje 1:1 (1:1) 02.06. 17:00 -
Březiněves - Kolovraty 1:1 (0:1) 01.06. 10:15 -
Kunratice - Xaverov 3:1 (0:0) 25.05. 17:00 -
Motorlet B - Žižkov B 4:1 (1:0) 19.05. 17:00 -
ČAFC - Hostivař 1:2 (1:1) 05.05. 17:00 -
Povltavská FA B - Dobříč B 2:2 (1:1) 13.04. 16:30 -
Bílá Hora - Řeporyje 0:2 (0:1) 07.04. 16:30 -
Vyšehrad B - ČAFC 3:2 (0:1) 06.04. 15:00 -
Braník B - Nebušice 2:2 (2:1) 30.03. 13:00 -
Motorlet B - Př.Kopanina 6:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Dukla JM - Vršovice 3:1 (1:0) 09.03. 14:30 -
Admira B - Žižkov B 1:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Ďáblice - Háje 2:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Tempo B - Kolovraty 1:4 (0:1) 27.10. 17:15 -
Královice - Vyšehrad B 3:1 (2:1) 20.10. 15:30 -
Nebušice - Stodůlky 1:0 (1:0) 13.10. 15:30 -
Uh. sklady - Újezd 1:1 (0:0) 22.09. 10:30 -
Vinoř - Řepy B 5:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Vyšehrad B - Braník 9:1 (4:1) 01.09. 14:00 -
Slivenec - Lipence 2:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
ČAFC - Motorlet B 2:4 (1:4) 11.08. 10:15 -
Admira B - Motorlet B 1:1 (1:1) 16.06. 14:00 -
1999 Praha - Slivenec 2:2 (0:0) 09.06. 17:00 -
Tempo - Chabry 3:1 (0:0) 02.06. 14:30 -
Třeboradice - Uh. sklady 4:1 (0:0) 12.05. 10:30 -
Střešovice B - Újezd 0:0 (0:0) 05.05. 10:15 -
Admira B - Královice 0:1 (0:0) 22.04. 14:00 -
ČAFC - Třeboradice 1:1 (1:0) 04.04. 17:30 -
Dukla JM - Uh. sklady 3:1 (2:0) 30.03. 10:30 -
Újezd n. Lesy - Chabry 1:3 (0:1) 25.03. 15:00 -
Braník - Královice 1:3 (1:2) 17.11. 13:30 -
Uh. sklady - ČAFC 2:1 (0:0) 04.11. 10:30 -
Březiněves B - Union Žižkov 1:6 (0:4) 31.10. 20:00 -
Újezd n. Lesy - H. Měcholupy 1:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Hrusice - Zápy B 1:5 (1:2) 16.09. 17:00