STODŮLKA Renek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Franc.Lhota - Slušovice 0:9 (0:8) 02.06. 17:00 -
Hrachovec - Osvětimany 2:4 (1:3) 26.05. 17:00 -
Nivnice - Kroměříž B 0:4 (0:2) 18.05. 17:00 -
Slušovice - Kvasice 2:0 (2:0) 11.05. 16:30 -
VKK - Val. Meziříčí B 1:2 (1:1) 04.05. 16:30 -
Podlesí - Dol.Bečva 2:1 (2:0) 01.05. 16:30 -
Bojkovice - Koryčany 3:0 (1:0) 28.04. 16:00 -
Morkovice - Hluk 2:3 (1:1) 20.04. 16:00 -
Rožnov - Podlesí 3:0 (1:0) 13.04. 15:30 -
Bojkovice - Zborovice 6:0 (4:0) 06.04. 15:30 -
VKK - Kateřinice 0:1 (0:1) 05.04. 16:00 -
Nevšová - Štítná 2:3 (1:1) 31.03. 15:00 -
Slušovice - Brumov 1:2 (0:0) 23.03. 15:00 -
Nevšová - Luhačovice 0:3 (0:1) 04.11. 14:00 -
Boršice - Nevšová 4:0 (1:0) 29.10. 14:00 -
Nivnice - Bojkovice 2:2 (2:0) 22.10. 14:30 -
Kateřinice - Prostř.Bečva 4:0 (2:0) 21.10. 14:30 -
Dol.Bečva - Juřinka 2:3 (1:2) 08.10. 15:00 -
Rožnov - Val.Polanka 1:2 (1:0) 07.10. 15:00 -
Slušovice - Napajedla 3:0 (1:0) 29.09. 16:30 -
Nivnice - Těšnovice 13:0 (5:0) 17.09. 15:30 -
Mladcová - Nedachlebice 1:0 (1:0) 16.09. 15:30 -
Štítná - Brumov 1:0 (0:0) 10.09. 16:00 -
Vigantice - Juřinka 2:2 (2:2) 09.09. 16:00 -
Slušovice - Boršice 3:3 (1:0) 02.09. 16:00 -
Dol.Bečva - Kateřinice 3:2 (0:1) 27.08. 16:30 -
Rožnov - Lidečko 1:3 (1:2) 19.08. 16:30 -
Hluk - Brumov 2:1 (2:1) 12.08. 17:00 -
Prostř.Bečva - Val.Polanka 2:1 (2:1) 11.08. 18:00 -
Nedašov - Bystřice 0:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
Slušovice - Franc.Lhota 3:0 (2:0) 03.06. 17:00 -
Strání - Franc.Lhota 6:0 (3:0) 29.04. 16:00 -
Slušovice - Boršice 4:1 (3:0) 22.04. 16:00 -
Halenkov - Hovězí 4:0 (3:0) 15.04. 16:00 -
Val. Meziříčí B - Hrachovec 1:2 (1:0) 09.04. 10:00 -
Morkovice - Brumov 3:0 (0:0) 08.04. 15:30 -
Nedašov - Strání 0:3 (0:1) 02.04. 15:30 -
Hor.Lideč - Val. Meziříčí B 3:3 (1:3) 01.04. 15:30 -
Kunovice - Hluk 1:1 (0:0) 26.03. 10:15 -
Kateřinice - Kelč 6:3 (2:1) 25.03. 14:00 -
Prostř.Bečva - Val. Meziříčí B 4:3 (3:1) 05.11. 13:30 -
Dol.Němčí - Koryčany 2:4 (1:2) 30.10. 14:30 -
Nedašov - Boršice 2:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Osvětimany - Franc.Lhota 5:1 (2:0) 16.10. 14:30 -
Dol.Němčí - Šumice 1:0 (1:0) 09.10. 15:00 -
Nedašov - Štítná 1:1 (1:1) 28.09. 15:00 -
VKK - Rožnov 4:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
Napajedla - Brumov 3:0 (3:0) 17.09. 15:30 -
Nevšová - Franc.Lhota 6:1 (4:0) 11.09. 16:00 -
Bylnice - Bojkovice 4:4 (2:2) 04.09. 16:00