ŠTĚPÁNEK Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ludkovice - Ratiboř 4:1 (2:0) 19.05. 16:00 -
Zdounky - Lhota 2:3 (1:2) 07.04. 15:30 -
Nedašov - Koryčany 5:2 (5:0) 22.10. 14:30 -
Val.Příkazy - Podlesí 1:5 (1:3) 17.09. 10:00 -
Val.Polanka - Podlesí 0:3 (0:2) 03.09. 16:00 -
Koryčany - Těšnovice 2:5 (1:1) 25.09. 15:30 -
Hor.Lideč - Vigantice 5:2 (3:1) 10.09. 16:00 -
Nedachlebice - Mladcová 6:5 (3:2) 04.09. 16:00 -
Hluk - Šumice 6:2 (4:1) 18.06. 17:00 -
Kelč - Val.Příkazy 1:3 (1:2) 11.06. 17:00 -
Jaroslavice - Březnice 0:4 (0:1) 05.06. 17:00 -
Jablůnka - Halenkov 2:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Osvětimany - Kunovice 3:2 (2:1) 01.05. 16:30 -
Vlachovice - Val. Meziříčí B 0:7 (0:4) 23.04. 16:00 -
Mladcová - Veselá 0:1 (0:1) 02.04. 15:30 -
Podlesí - Kelč 0:1 (0:0) 03.10. 15:00 -
Poličná - Krhová 3:0 (1:0) 21.08. 16:30 -
Franc.Lhota - Val.Příkazy 2:0 (0:0) 11.10. 15:00 -
Nedachlebice - Buchlovice 4:1 (3:1) 04.10. 15:00 -
Vlčnov - Slavkov 3:2p. (1:1) 27.09. 15:30 -
Fryšták - Zlechov 4:0 (1:0) 13.09. 16:00 -
Koryčany - Buchlovice 2:0 (0:0) 05.09. 16:00 -
Bojkovice - Zlechov 4:0 (2:0) 29.08. 16:30 -
Nivnice - Hluk 0:1 (0:0) 23.08. 16:30 -
Kateřinice - Val.Příkazy 4:0 (3:0) 15.08. 17:00 -
Hrachovec - Rožnov 1:3 (0:0) 02.11. 13:30 -
Nedakonice - Zdounky 0:2 (0:0) 19.10. 10:00 -
Fryšták - Bojkovice 1:2p. (0:0) 13.10. 15:00 -
Juřinka - Val.Polanka 1:2 (1:1) 28.09. 15:30 -
Mladcová - Louky 2:0 (1:0) 21.09. 15:30 -
Buchlovice - Šumice 2:1p. (1:0) 15.09. 16:00 -
Nedachlebice - Dol.Němčí 2:1 (1:1) 08.09. 16:00 -
Podlesí - Val.Polanka 3:1 (1:0) 01.09. 16:00 -
Koryčany - Nedachlebice 3:2 (1:0) 17.08. 16:30 -
Dol.Němčí - Kunovice 2:1p. (0:0) 07.10. 15:00 -
Vlachovice - Kelč 4:1 (1:0) 29.09. 15:30 -
Koryčany - Kunovice 3:1 (2:0) 23.09. 15:30 -
Slušovice - Kelč 2:1 (0:1) 16.09. 16:00 -
Kvasice - Nedachlebice 5:1 (2:1) 08.09. 16:00 -
Bojkovice - Dol.Němčí 5:2 (4:1) 01.09. 16:30 -
Nedašov - Podlesí 2:1p. (1:1) 13.05. 16:30 -
Vigantice - Val. Meziříčí B 3:5 (0:3) 21.04. 16:00 -
Hřivínův Újezd - H.Lhota 1:0p. (0:0) 08.04. 15:30 -
Skaštice - Fryšták 3:0 (1:0) 07.04. 15:30 -
Koryčany - Osvětimany 3:2 (1:1) 12.11. 13:30 -
Jaroslavice - Zlínsko B 4:2 (0:0) 07.10. 15:00 -
Val.Klobouky - Slušovice 2:3p. (1:1) 01.10. 15:00 -
Kunovice - Nedakonice 7:0 (1:0) 10.09. 10:15 -
Nivnice - Koryčany 1:3 (1:1) 03.09. 16:00 -
Slavičín B - Lužkovice 0:1 (0:0) 13.08. 10:15