TĚŽKÝ Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
V. Heraltice - Libhošť 3:0 (1:0) 04.05. 16:30 -
Lískovec - Baník Orlová 2:0 (2:0) 01.05. 10:30 -
Ludgeřovice - Stará Bělá 0:6 (0:4) 20.04. 16:00 -
Budišov - Slavia Opava 2:2 (1:2) 13.04. 16:00 -
Šilheřovice - Záblatí 2:9 (0:6) 31.03. 15:30 -
Sedliště - Oldřichovice 1:3 (1:1) 23.03. 15:00 -
Slavia Opava - Hradec 1:1 (1:1) 21.10. 14:30 -
Klimkovice - Baška 0:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Velké Hoštice - Malé Hoštice 1:4 (1:1) 23.09. 15:30 -
Strahovice - Albrechtice 1:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Budišov - Kr. Loučky 3:3 (2:1) 02.09. 16:00 -
MFK Bruntál B - Slavia Opava zrušen -
Darkovice - Hrabová 1:2 (0:1) 12.08. 17:00 -
Jindřichov - Vítkov 1:1 (1:1) 17.06. 14:00 -
Klimkovice - Ostravice 3:3 (1:2) 10.06. 17:00 -
Darkovičky - Štěpánkovice 3:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Hrabová - Darkovice 2:0 (1:0) 06.05. 16:30 -
Ostrava-Jih - Hrabová 2:4 (1:3) 29.04. 14:00 -
Jeseník - Trojanovice 3:0 (1:0) 09.04. 15:30 -
Velké Hoštice - Slavia Opava 2:0 (2:0) 01.04. 15:30 -
V. Heraltice - Malé Hoštice 3:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Hrabová - Velká Polom 3:2 (2:0) 20.08. 16:30 -
Kr. Loučky - Žimrovice 2:0 (0:0) 18.06. 10:00 -
Hradec - Malé Hoštice 3:0 (2:0) 04.06. 17:00 -
Šilheřovice - Klimkovice 1:2 (1:2) 22.05. 16:30 -
Slavkov - V. Heraltice 1:3 (0:2) 15.05. 16:30 -
Klimkovice - Bohuslavice 1:2 (0:0) 30.04. 16:30 -
MFK Bruntál B - Kr. Loučky 5:0 (2:0) 10.04. 15:30 -
Vratimov B - Libhošť 9:1 (4:1) 02.04. 15:30 -
Ostrava-Jih - Chuchelná 6:1 (3:1) 26.03. 14:00 -
V. Heraltice - Velké Hoštice 2:0 (1:0) 30.10. 14:30 -
Kr. Loučky - Hlavnice 1:7 (1:2) 23.10. 10:00 -
Chomýž - Hlavnice 4:3 (4:1) 25.09. 15:30 -
Mokré Lazce - Slovan 4:2 (2:0) 18.09. 13:00 -
Slavia Opava - Krnov B 1:2 (1:1) 11.09. 16:00 -
Zlatníky - Bolatice 1:1 (0:1) 05.09. 10:00 -
Chuchelná - Darkovice 2:2 (1:0) 04.09. 15:30 -
MFK Bruntál B - Budišov 1:2 (1:0) 29.08. 16:30 -
Vítkov - Albrechtice 7:1 (2:1) 10.10. 15:00 -
Darkovice - Hať 3:0 (1:0) 20.09. 16:00 -
MFK Bruntál B - Hlavnice 2:1 (0:1) 13.09. 16:00 -
Třebovice - Hať 2:2 (1:1) 05.09. 14:30 -
Jindřichov - Albrechtice 5:0 (3:0) 29.08. 17:00 -
V. Heraltice - Zlatníky 0:2 (0:1) 15.08. 17:00 -
Štěpánkovice B - Sudice 2:2 (0:2) 09.11. 13:30 -
Chomýž - Jindřichov 4:3 (2:2) 02.11. 14:00 -
Budišov - Rýmařov B 8:3 (3:1) 20.10. 14:00 -
V. Heraltice - Albrechtice 2:2 (0:2) 05.10. 15:00 -
Kr. Loučky - Albrechtice 2:2 (1:0) 21.09. 16:00 -
MFK Bruntál B - Velké Hoštice 0:0 (0:0) 15.09. 16:00