DOROTÍK Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
AFC - Vel. Bíteš 1:2 (0:0) 02.06. 15:00 -
Hlučín - Fr. Místek 3:2 (2:1) 04.05. 18:00 -
Karviná B - Slovácko B 1:2 (1:1) 28.04. 10:15 -
Vel. Meziříčí - Žďár 2:4 (2:2) 14.04. 10:15 -
Slovácko B - Frýdlant 4:0 (2:0) 07.04. 10:15 -
Uh. Brod - Hodonín 1:2 (0:0) 17.11. 14:00 -
Znojmo - Fr. Místek 1:0 (0:0) 03.11. 14:30 -
Speřice - Žďár 1:3 (1:0) 29.10. 14:30 -
Karviná B - Hlučín 2:1 (2:0) 14.10. 10:15 -
Znojmo - Zlínsko 4:1 (2:1) 29.09. 15:00 -
Přerov - Vsetín 1:1 (0:1) 16.09. 15:30 -
Zlín B - Uh. Brod 0:0 (0:0) 27.08. 10:30 -
Blansko - Rosice 1:1 (1:1) 04.08. 18:00 -
Slovácko B - Frýdlant 3:0 (2:0) 10.06. 17:30 -
Hranice - Rosice 0:1 (0:1) 27.05. 17:30 -
Speřice - Břeclav 4:1 (2:1) 14.05. 16:30 -
Uh. Brod - Uničov 1:2 (1:1) 22.04. 16:00 -
Vel. Meziříčí - Vítkovice 3:1 (1:1) 16.04. 10:15 -
Kroměříž - Znojmo 2:0 (1:0) 01.04. 15:30 -
Slovácko B - Nové Město 1:3 (1:2) 05.03. 10:15 -
Fr. Místek - Vel. Meziříčí 2:2 (0:1) 19.11. 13:30 -
Zlín B - Hlučín 2:3 (2:2) 12.11. 10:30 -
Nové Město - Vel. Meziříčí 3:3 (1:3) 05.11. 14:00 -
Polanka - Krnov 1:1 (1:1) 15.10. 14:30 -
Kroměříž - Vel. Meziříčí 3:1 (2:0) 01.10. 15:30 -
Vel. Meziříčí - Uničov 2:1 (1:1) 31.08. 17:00 -
1. HFK - Slavičín 2:5 (1:2) 13.08. 17:00 -
Lanžhot - Žďár 4:0 (4:0) 18.06. 17:00 -
Jihlava B - Kroměříž 1:3 (1:3) 08.06. 17:30 -
Tasovice - Břeclav 1:3 (1:1) 05.06. 17:00 -
Vel. Meziříčí - Jihlava B 4:0 (2:0) 25.05. 17:30 -
Hranice - 1. HFK 2:1 (1:0) 14.05. 16:30 -
Nové Sady - Val. Meziříčí 3:1 (3:0) 23.04. 16:00 -
Vel. Bíteš - St. Říše 2:4 (0:3) 10.04. 10:15 -
Hodonín - Lanžhot 1:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Šumperk - Nové Sady 1:1 (1:1) 17.10. 14:30 -
St. Říše - AFC 4:3 (3:0) 03.10. 15:00 -
MFK Bruntál - Frýdlant 1:3 (0:1) 19.09. 15:30 -
Brno B - Polná 5:0 (2:0) 22.08. 10:15 -
Šumperk - Vsetín 1:0 (0:0) 15.08. 17:00 -
Skaštice - Strání 1:0 (1:0) 07.08. 17:00 -
Slavičín - Skaštice 2:0 (2:0) 11.10. 10:15 -
Břeclav - Polná 1:0 (1:0) 19.09. 10:30 -
Val. Meziříčí - Kozlovice 1:1 (1:0) 29.08. 16:30 -
Bystřice - St. Říše 2:1 (2:0) 08.08. 17:00 -
Štítná - Kvasice 2:0 (0:0) 02.11. 13:30 -
Napajedla - Nevšová 2:1 (1:1) 20.10. 14:30 -
Vlachovice - Rožnov 5:1 (2:0) 19.10. 14:30 -
Hor.Lideč - Val.Příkazy 3:2 (1:0) 12.10. 15:00 -
Val.Polanka - Vigantice 4:3 (2:1) 22.09. 15:30