ROTHSCHEDL David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čkyně - Zl. Koruna 0:3 (0:2) 01.06. 17:00 -
Vacov - Netolice 2:3 (2:2) 25.05. 17:00 -
Jistebnice - Loko ČB 4:2 (2:0) 11.05. 17:00 -
D.Voda - Bystřice 3:3 (2:1) 04.05. 10:15 -
Kaplice - Sousedovice 2:0 (1:0) 27.04. 17:00 -
Veselí - Loko ČB 1:1 (0:0) 13.04. 16:30 -
Zl. Koruna - Vimperk 5:0 (1:0) 06.04. 13:00 -
Chvalšiny - T.Sviny B 2:0 (2:0) 30.03. 15:00 -
Slavia ČB - Lišov 0:2 (0:2) 11.11. 10:30 -
Vimperk - K.Újezd 1:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Hrdějovice - Prachatice 1:6 (1:3) 21.10. 10:00 -
Bernartice - Čt.Dvory 2:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Planá - D. Dvořiště 9:2 (3:0) 30.09. 10:15 -
Kovářov - Čt.Dvory 2:3 (1:2) 16.09. 16:30 -
Vacov - Junior B 1:1 (1:0) 10.09. 17:00 -
Ševětín - Slavonice 5:2 (3:1) 19.08. 10:15 -
Hradiště - S.Ústí 1:1 (0:0) 02.04. 16:30 -
Volyně - Cehnice 2:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Dražejov - Bělčice 2:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Boršov - Větřní 1:1 (0:0) 20.08. 17:00 -
Boršov - Dříteň 1:1 (1:1) 18.06. 13:30 -
Junior B - Dražejov 3:1 (3:0) 11.06. 13:30 -
Planá n.Luž. - Kluky 2:0 (1:0) 04.06. 13:30 -
D. Dvořiště - Boršov 4:2 (2:0) 14.05. 17:00 -
Chvalšiny - Frymburk 3:1 (2:0) 07.05. 13:30 -
Neplachov - Lomnice 0:1 (0:0) 30.04. 10:30 -
Mladé - Roudné B 0:5 (0:1) 24.04. 17:00 -
Zl. Koruna - Vltavan 5:0 (2:0) 16.04. 17:00 -
Vltavan - Sedlec 3:1 (2:0) 09.04. 16:30 -
Chvalšiny - Boršov 0:1 (0:0) 26.03. 11:30 -
Dražejov B - Doubravice 3:3 (3:2) 06.11. 14:00 -
Cehnice B - Hoslovice 1:3 (1:2) 06.11. 10:15 -
Chelčice - Drahonice 3:0 (0:0) 30.10. 14:00 -
Bavorov B - Hoslovice 2:3 (0:0) 24.10. 15:30 -
Poříčí - Drahonice 2:1 (1:1) 16.10. 15:30 -
Doubravice - Blatná B 2:5 (1:4) 10.10. 15:30 -
Kladruby - Hoslovice 2:4 (1:0) 09.10. 15:30 -
Radošovice - Bavorov B 2:2 (1:1) 25.09. 16:30 -
Volyně B - Bělčice B 5:0 (3:0) 19.09. 16:30 -
Hoslovice - Štěkeň B 3:6 (1:2) 18.09. 16:30 -
Poříčí B - Lnáře zrušen -
Štěkeň - Osek B 1:1 (1:1) 28.08. 17:00 -
Chelčice - Poříčí 0:1 (0:0) 28.08. 10:15 -
Čestice - Sousedovice B 2:2 (1:1) 21.08. 17:00 -
Doubravice - Balvani 8:1 (4:1) 15.08. 17:00 -
Čestice - Radošovice 3:4 (1:2) 10.10. 15:30 -
Balvani - Volenice 3:1 (0:1) 04.10. 16:00 -
Malenice - Poříčí 2:0 (0:0) 03.10. 16:00 -
Hoslovice - Sousedovice B 1:0 (0:0) 12.09. 14:00 -
Junior B - Lom 2:0 (0:0) 05.09. 17:00