TÝŘL Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kopisty - H. Jiřetín B 1:0 (1:0) 17.06. 15:00 -
Ohníč B - Trnovany 5:4 (3:2) 04.06. 11:00 -
Unčín - Rtyně 3:2p. (1:2) 27.05. 17:00 -
Modlany B - Suché 7:1 (4:0) 26.05. 18:30 -
Kladruby - Hrob 2:3p. (0:0) 20.05. 10:30 -
Kladruby - Unčín 2:3 (0:2) 06.05. 10:30 -
H. Jiřetín B - Rtyně 3:1 (2:1) 30.04. 17:00 -
Sobědruhy - SK Dubí 1:7 (0:2) 15.04. 15:00 -
Háj - SK Dubí 3:5 (1:2) 08.04. 15:00 -
Proboštov B - Rtyně 4:3p. (1:0) 26.03. 10:15 -
Kladruby - SK Dubí 0:6 (0:3) 18.03. 14:00 -
Košťany - Hrob 3:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
SK Dubí - Proboštov B 3:0 (2:0) 28.10. 15:00 -
Trnovany - Kostomlaty 2:3 (1:2) 16.10. 14:30 -
Proboštov B - Unčín 2:1 (0:0) 09.10. 10:15 -
Suché - Hostomice 8:0 (7:0) 24.09. 16:30 -
Proboštov B - H. Jiřetín B 3:0 (2:0) 11.09. 10:15 -
Kladruby - H. Jiřetín B 2:1p. (1:0) 18.06. 10:30 -
Rtyně - Hrobčice 4:2 (1:0) 04.06. 17:30 -
Litvínov - Braňany 3:0 (2:0) 28.05. 17:00 -
Proboštov B - Košťany 3:5 (1:1) 22.05. 10:15 -
Hrob - Novosedlice 4:2 (2:1) 14.05. 17:30 -
Novosedlice - Rtyně 0:2 (0:0) 23.04. 16:00 -
Kostomlaty - Duchcov B 2:0 (1:0) 09.04. 15:00 -
Soběchleby - Košťany 0:3 (0:1) 26.03. 15:00 -
Kladruby - Braňany 5:3 (1:1) 13.11. 10:30 -
Litvínov - Kladruby 10:0 (4:0) 30.10. 10:15 -
Kladruby - Soběchleby 3:4 (1:1) 02.10. 10:30 -
SK Dubí - Sobědruhy 1:2 (0:1) 18.09. 16:30 -
Rtyně - Novosedlice 0:4 (0:3) 11.09. 17:00 -
Kladruby - Dubí 2:6 (0:2) 04.09. 10:30 -
Kladruby - SK Dubí 2:5 (0:3) 21.08. 10:30 -
Kladruby - Košťany 1:4 (0:1) 10.10. 10:30 -
Soběchleby - Lahošť 1:4 (0:2) 03.10. 16:00 -
Duchcov B - Modlany B 3:6 (2:2) 13.09. 16:00 -
Proboštov B - Lahošť 5:4 (3:0) 06.09. 10:15 -
SK Dubí - Dubí 1:4 (1:2) 29.08. 17:00 -
Proboštov B - Kostomlaty 5:3 (2:1) 23.11. 11:00 -
Rtyně - Sobědruhy 3:0 (1:0) 16.11. 11:00 -
Bořislav - Soběchleby 2:4 (1:2) 09.11. 10:30 -
Zabrušany - SK Dubí 0:9 (0:4) 02.11. 10:30 -
Modlany B - Suché 6:1 (4:0) 27.10. 14:00 -
Hrobčice - Bílina B 2:1 (2:0) 26.10. 10:30 -
Soběchleby - Kostomlaty 2:3 (0:2) 19.10. 14:30 -
Braňany - Polerady 2:4 (1:2) 05.10. 16:00 -
Braňany - Bílina B 4:2 (2:1) 14.09. 17:00 -
Kladruby - Hostomice 6:3 (3:0) 14.09. 10:30 -
Háj - SK Dubí 1:4 (0:3) 07.09. 10:30 -
Hrob - Lahošť 1:0 (1:0) 24.08. 17:30 -
Oldřichov B - Novosedlice 3:6 (2:2) 15.06. 10:00