DOLEJŠ Adam
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vyskytná - Žirov 2:4 (1:1) 27.08. 16:30 -
Jiřice - Hořepník 1:0 (1:0) 26.08. 16:30 -
Černovice - AFC C 0:0 (0:0) 20.08. 16:00 -
Ústrašín - Pacov B 2:2 (1:2) 19.08. 16:00 -
Želiv - Plačkov 4:3 (3:1) 11.06. 16:30 -
Žirovnice B - Jiřice 5:3 (2:1) 03.06. 16:30 -
Herálec B - Vepřová 1:1 (0:1) 27.05. 16:30 -
Počátky - Senožaty 3:0 (3:0) 06.05. 16:30 -
Speřice B - Č. Řečice 5:0 (1:0) 23.04. 14:00 -
Žirov - Maraton C 1:0 (1:0) 22.04. 15:00 -
Budíkov - Hořepník 0:3 (0:3) 09.04. 15:00 -
Maraton C - N. Cerekev 8:3 (5:1) 05.11. 14:00 -
Plačkov - Želiv 1:3 (1:1) 29.10. 14:30 -
Jiřice - Č. Řečice 1:2 (0:1) 15.10. 14:30 -
AFC C - Želiv 3:2 (1:0) 08.10. 17:00 -
Kožlí - N. Ves u Sv. 2:2 (1:0) 08.10. 15:00 -
Čejov - Jiřice 0:2 (0:1) 25.09. 15:00 -
Košetice B - Želiv 2:2 (0:2) 17.09. 15:30 -
Božejov - Plačkov 5:3 (1:2) 04.09. 15:00 -
Lukavec - N. Cerekev 1:3 (1:2) 28.08. 15:00 -
Mnich - Rohozná 4:2 (1:0) 21.08. 15:00 -
Žirov - Budíkov 3:1 (2:0) 19.08. 18:00 -
Maraton C - Hořepník 5:1 (3:0) 13.08. 15:00 -
H. Cerekev - Č. Řečice 1:3 (1:1) 18.06. 16:30 -
H. Ves - AFC C 0:6 (0:3) 18.06. 13:00 -
H. Cerekev - Speřice B 1:3 (0:1) 11.06. 15:00 -
Pacov B - Maraton B 1:12 (1:6) 04.06. 16:30 -
Maraton B - Speřice B 3:4 (2:2) 28.05. 15:30 -
Č. Řečice B - Častrov 7:4 (3:3) 22.05. 10:00 -
Č. Řečice B - Petrovice 8:3 (2:2) 08.05. 10:00 -
Kamenice B - Maraton B 1:1 (0:0) 07.05. 16:30 -
Kamenice B - Jiřice 1:1 (0:1) 06.11. 10:00 -
H. Cerekev - Pacov B 0:3 (0:2) 30.10. 14:30 -
Tučapy - Dražice B 2:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
Třešť C - Č. Řečice B 8:1 (0:0) 17.10. 10:00 -
H. Cerekev - Černovice 2:0 (2:0) 16.10. 14:30 -
Plačkov - Budíkov 4:2 (2:1) 09.10. 15:00 -
Ústrašín - Obrataň 3:0 (2:0) 02.10. 15:00 -
Maraton B - Počátky zrušen -
Č. Řečice B - Senožaty 3:0 (1:0) 26.09. 10:00 -
Košetice B - Černovice B 0:5 (0:2) 25.09. 15:30 -
H. Cerekev B - Častrov 2:4 (1:2) 05.09. 10:15 -
H. Ves - Želiv 3:2 (1:1) 28.08. 16:30 -
Kamenice B - Speřice B 3:1 (2:0) 28.08. 10:00 -
Černovice - Kamenice B 3:2 (2:1) 21.08. 16:00 -
Petrovice - Třešť C 2:7 (1:1) 11.10. 15:00 -
Jamné B - Batelov B 2:4 (0:2) 27.09. 15:30 -
Kamenice B - Počátky 5:2 (4:0) 26.09. 10:30 -
Žirovnice B - H. Cerekev 0:3 (0:1) 05.09. 16:00 -
Hořepník - Košetice B 2:1 (2:1) 30.08. 13:30